ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Ochrona powietrza w Gminie Żychlin poprzez zastosowanie Odnawialnych Źródeł Energii na budynkach mieszkalnych–etap III-Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych dla prywatnych budynków mieszkalnych.

Zamawiający Gmina Żychlin (Żychlin, Łódzkie) prowadził postępowanie „Ochrona powietrza w Gminie Żychlin poprzez zastosowanie Odnawialnych Źródeł Energii na…”. Termin składania ofert minął 20 stycznia 2026, 10:00. Wadium: 100 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina ŻychlinŻychlin, Łódzkie (powiat Kutnowski →)opublikowano 17 grudnia 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 324 906 zł
Wadium
100 000 zł
Termin składania ofert
20 stycznia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

GMINA ŻYCHLIN

Miejscowość

Żychlin

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Ochrona powietrza w Gminie Żychlin poprzez zastosowanie Odnawialnych Źródeł Energii na budynkach mieszkalnych–etap III-Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych dla prywatnych budynków mieszkalnych.

Główny Kod CPV

09331000-8 - Baterie słoneczne

Część nr LOT-0001

Ochrona powietrza w Gminie Żychlin poprzez zastosowanie Odnawialnych Źródeł Energii na budynkach mieszkalnych–etap III-Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych dla prywatnych budynków mieszkalnych.

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

100000 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

1) Zgodnie z art. 256 Pzp. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
2) Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeśli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09331000-8Baterie słoneczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
324 906 zł
Próbka: 36 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
213 222 zł790 487 zł
Rozstęp międzykwartylowy
577 265 zł
Źródło próbki
CPV 09331· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
213 222 zł
Mediana
324 906 zł
Górny kwartyl
790 487 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.