Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
194 340 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 28 kwietnia 2028
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 194 340 zł – 569 244 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Częstotliwość pobytów Inspektora Nadzoru na budowie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowy nadzór inwestorski nad realizacją zadania inwestycyjnego pod nazwą: "Adaptacja budynku przy ul. 1-go Maja 25 w Żychlinie na potrzeby Centrum Aktywności Lokalnej"

Zamawiający Gmina Żychlin (Żychlin, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowy nadzór inwestorski nad realizacją zadania inwestycyjnego pod nazwą:…”, wybierając ofertę wykonawcy Dyrekcja Inwestycji w Kutnie Sp. z o.o. Wartość umowy: 194 340 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina ŻychlinŻychlin, Łódzkie (powiat Kutnowski →)opublikowano 13 sierpnia 2026
Wartość umowy
194 340 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 czerwca 2026

    Termin ofert: 3 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Dyrekcja Inwestycji w Kutnie Sp. z o.o. (Kutno), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 194 340,00 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 194 340,00 zł do 569 244,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 kwietnia 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ŻYCHLIN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611015514

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Barlickiego 15

1.5.2.)Miejscowość

Żychlin

1.5.3.)Kod pocztowy

99-320

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.5.7.)Numer telefonu

+48 24 351 20 32

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@gminazychlin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gminazychlin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7487d772-1566-4e87-93d4-683abab7d725

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowy nadzór inwestorski nad realizacją zadania inwestycyjnego pod nazwą: "Adaptacja budynku przy ul. 1-go Maja 25 w Żychlinie na potrzeby Centrum Aktywności Lokalnej"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7487d772-1566-4e87-93d4-683abab7d725

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00390475

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00067030/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Adaptacja budynku przy ulicy 1-go Maja 25 w Żychlinie na potrzeby Centrum Aktywności Lokalnej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie inwestycyjne jest współfinasowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie Dla Łódzkiego 2021-2027 (umowa o dofinasowanie projektu Nr FELD.05.02-IZ.00-0003/25-00 z dnia 16.10.2025 roku).

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00307085

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BPI.271.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1.Zakres zadania obejmuje

Kompleksowy nadzór inwestorski nad realizacją zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Adaptacja budynku przy ul.1-go Maja 25 w Żychlinie na potrzeby Centrum Aktywności Lokalnej” Szczegółowy opis przedmiotu zadania inwestycyjnego objętego nadzorem wynika z Programu Funkcjonalno - użytkowego – stanowiącego Załącznik Nr 1 do SWZ, uzupełnienia Programu Funkcjonalno-użytkowego - stanowiącego Załącznik Nr 1A do SWZ, odpowiedzi Zamawiającego na zadane pytania przez wykonawców stanowiącego - Załącznik Nr 7 do SWZ oraz warunków określonych w wzorze (projekcie) umowy stanowiącym Załącznik Nr 5 do SWZ. Pełnienie nadzoru inwestorskiego obejmuje nadzór nad projektem i dokumentacją oraz nadzór nad robotami budowlanymi w zakresie następujących branż: - konstrukcyjno-budowlanej; - instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych; - instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

194340,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

569244,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

194340,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dyrekcja Inwestycji w Kutnie Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP : 775-23-71-323

7.3.3)Ulica

Wojska Polskiego 10a

7.3.4)Miejscowość

Kutno

7.3.5)Kod pocztowy

99-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

194340,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-04-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
177 977 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
45 195 zł343 782 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 587 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
45 195 zł
Mediana
177 977 zł
Górny kwartyl
343 782 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Żychlin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żychlin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 194 340 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Dyrekcja Inwestycji w Kutnie Sp. z o.o. (Kutno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.