Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kobyla Góra
Zamawiający Gmina Kobyla Góra (Kobyla Góra, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kobyla Góra”, wybierając ofertę wykonawcy EKO-REGION Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 2 757 240 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 2 757 240 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1239, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 września 2025
Termin ofert: 16 października 2025 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
14 października 2025
Nowy termin: 22 października 2025 09:00Zmienia wersję 602842-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
10 grudnia 2025
1 oferta1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy EKO-REGION Sp. z o.o. (Bełchatów).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 757 240,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Kobyla Góra |
| Miejscowość | Kobyla Góra |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kobyla Góra |
| Główny Kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
| Część nr LOT-0001 | Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kobyla Góra |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.