Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2025-09-16 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kobyla Góra

Zamawiający Gmina Kobyla Góra (Kobyla Góra, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kobyla Góra”. Termin składania ofert minął 16 października 2025, 09:00. Wadium: 30 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina Kobyla GóraKobyla Góra, Wielkopolskieopublikowano 16 września 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 709 934 zł
Wadium
30 000 zł
Termin składania ofert
16 października 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Gmina Kobyla Góra

Miejscowość

Kobyla Góra

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kobyla Góra

Główny Kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

Część nr LOT-0000

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kobyla Góra

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

30000 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe


1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę (→ art. 108 ust. 1 ustawy Pzp). 2. Wykluczeniu z postępowania podlega wykonawca, który spełnia przesłanki z art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp, tj. w stosunku do którego otwarto likwidację 3. Zamawiający odrzuci ofertę w przypadkach określonych w art. 226 ustawy Pzp. 4. Zamawiający zgodnie z art. 256 ustawy Pzp może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. 5. Zamawiający informuje, że w zakresie objętym niniejszym postępowaniem stosuje ustawę z dnia 9 listopada 2018 r. o elektronicznym fakturowaniu w zamówieniach publicznych, koncesjach na roboty budowlane lub usługi oraz partnerstwie publiczno – prywatnym (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1666 z późn. zm.) i posiada Konto Podmiotu na Platformie Elektronicznego Fakturowania (PEF). 6. Zamawiający informuje, że Wykonawca nie jest obowiązany do wysyłania ustrukturyzowanych faktur elektronicznych do Zamawiającego za pośrednictwem PEF. 7. Zamawiający informuje, że Urząd Gminy Kobyla Góra jest czynny 5 dni w tygodniu w następujących godzinach: poniedziałek - piątek w godz. 7.30-15.30. Przesłanie faktur za pośrednictwem PEF w godzinach późniejszych lub w dzień wolny od pracy, będzie skutkowało uznaniem, że faktury zostały dostarczone do Zamawiającego następnego dnia roboczego. 8. Zamawiający na podstawie art. 4 ust. 4 ustawy z dnia 9 listopada 2018 r. o elektronicznym fakturowaniu w zamówieniach publicznych, koncesjach na roboty budowlane lub usługi oraz partnerstwie publiczno – prywatnym, informuje, że nie wyraża zgody na wysyłanie i odbieranie innych ustrukturyzowanych dokumentów elektronicznych za pośrednictwem PEF. 9. Rozliczenie płatności odbywać się będzie za pośrednictwem metody podzielonej płatności. 10. Wykonawca oświadcza, że numer rachunku bankowego, wskazany na fakturze wystawionej w związku z realizacją niniejszej umowy jest numerem właściwym do dokonania rozliczeń na zasadach metody podzielonej płatności zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług oraz znajduje się na tzw. białej liście podatników VAT. 11. W składanej ofercie Wykonawca oświadcza, że nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.

1. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”. 2. Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości 30.000,00 zł. 3. Zamawiający wymaga od Wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza, wniesienia przed podpisaniem umowy zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 2% ceny ofertowej brutto.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 709 934 zł
Próbka: 156 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
498 750 zł4 603 399 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 104 649 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
498 750 zł
Mediana
1 709 934 zł
Górny kwartyl
4 603 399 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.