Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 782903-2025Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Sukcesywne dostawy artykułów biurowych dla jednostek Uniwersytetu Warszawskiego

Zamawiający Uniwersytet Warszawski (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Sukcesywne dostawy artykułów biurowych dla jednostek Uniwersytetu Warszawskiego”. Termin składania ofert minął 5 grudnia 2025, 11:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Uniwersytet WarszawskiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 1 grudnia 2025
Termin składania ofert
5 grudnia 2025, 11:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 287 878 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Uniwersytet Warszawski

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Sukcesywne dostawy artykułów biurowych dla jednostek Uniwersytetu Warszawskiego

Główny Kod CPV

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

Część nr LOT-0001

Sukcesywne dostawy artykułów biurowych dla jednostek Uniwersytetu Warszawskiego

Część nr LOT-0002

Sukcesywne dostawy artykułów biurowych dla jednostek Uniwersytetu Warszawskiego - papier xero

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

Zamawiający żąda od Wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza, wniesienia przed podpisaniem umowy zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5% ceny całkowitej podanej w ofercie (ceny brutto).

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Oferta musi być zabezpieczona wadium na cały okres związania ofertą, w wysokości

w części 2: 40 000,00 zł (słownie: czterdzieści tysięcy złotych).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30190000-7Różny sprzęt i artykuły biurowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
287 878 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
158 257 zł408 035 zł
Rozstęp międzykwartylowy
249 777 zł
Źródło próbki
CPV 30190000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
158 257 zł
Mediana
287 878 zł
Górny kwartyl
408 035 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 05.12.2025, 11:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Uniwersytet Warszawski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.