- Umowa zawartaCzęść 1Innova Pro sp. j. K.M. Antczak· BydgoszczCena wybranej oferty1 511 567 zł9 ofert
- Umowa zawartaCzęść 2Everest Poland sp. z o.o.· KrakówCena wybranej oferty181 878 zł1 oferta
Wykonanie usługi sprzątania budynku Wydziału Fizyki UW (CeNT II) Etap I i Etap II”
Zamawiający Uniwersytet Warszawski (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie usługi sprzątania budynku Wydziału Fizyki UW (CeNT II) Etap I i Etap II””, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 693 445 zł. Złożono 10 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 1 693 445 zł
- Liczba ofert
- 10 ofertłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 kwietnia 2026
Termin ofert: 8 maja 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 kwietnia 2026
Nowy termin: 14 maja 2026 10:00Zmienia wersję 227585-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
28 sierpnia 2026
10 ofert3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: Innova Pro sp. j. K.M. Antczak (Bydgoszcz), Eco Expert sp. j. K.M. Antczak (Gorzów Wielkopolski) oraz Everest Poland sp. z o.o. (Kraków).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 693 445,27 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytet Warszawski |
| NIP | 5250011266 |
| Adres | Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wykonanie usługi sprzątania budynku Wydziału Fizyki UW (CeNT II) Etap I i Etap II” |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90910000-9 - Usługi sprzątania |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrani wykonawcy | Innova Pro sp. j. K.M. Antczak, Bydgoszcz (NIP: 9532810566); Eco Expert sp. j. K.M. Antczak, Gorzów Wielkopolski (NIP: 5993161684) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 1 511 567 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 9 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-08+02:00 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | Everest Poland sp. z o.o., Kraków (NIP: 6793235869) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 181 878 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-06-24+02:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.