dostawa węzłów obliczeniowych wysokiej wydajności i jednostek dystrybucji zasilania
Zamawiający Uniwersytet Warszawski (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „dostawa węzłów obliczeniowych wysokiej wydajności i jednostek dystrybucji zasilania”. Termin składania ofert upływa 5 października 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 5 października 2026, 10:0031d 22h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1861, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
02 września 2026
Termin ofert: 5 października 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa węzłów obliczeniowych wysokiej wydajności i jednostek dystrybucji zasilania.
- 2
ZakresKupujący płaci za dostarczony sprzęt w terminie do 30 dni od otrzymania prawidłowo wystawionej faktury, a podstawą fakturowania jest protokół ilościowy i jakościowy podpisany bez zastrzeżeń.
- 3
ZakresZamawiający wymaga kart katalogowych producenta jako przedmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnienie wymagań.
Kontekst Atlasu
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 10 orzeczeń KIO, w tym 3 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 1 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytet Warszawski |
| NIP | 5250011266 |
| Adres | Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | dostawa węzłów obliczeniowych wysokiej wydajności i jednostek dystrybucji zasilania |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30211100-2 - Superkomputery |
| Dodatkowe kody CPV | 30211300-4 - Platformy komputerowe; 48822000-6 - Serwery komputerowe; 31156000-4 - Przestojowe źródła energii |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 5 i 6 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy Pzp
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-05 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →