ZK-DZP.262.37.2026 Dostawa sprzętu komputerowego
Zamawiający Politechnika Białostocka (Białystok, Podlaskie) prowadzi postępowanie „ZK-DZP.262.37.2026 Dostawa sprzętu komputerowego”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 10:30.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 15 września 2026, 10:3014d 10h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 413 911 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
17 sierpnia 2026
Termin ofert: 15 września 2026 10:30
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego, w 4 częściach obejmujących: serwer obliczeniowy 1 szt., stację obliczeniową 1 szt., komputer przenośny 2 szt. oraz stację roboczą 1 szt.
- 2
ZakresCzas trwania zamówienia wynosi 90 dni, a miejsce realizacji to województwo podlaskie.
- 3
Zakreswyborze decyduje cena.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie wraca cyklicznie: podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w 2026 r.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Politechnika Białostocka |
| NIP | 5420208721 |
| Adres | ul. Wiejska 45A, 15-351 Białystok |
| Region (NUTS) | PL841 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | ZK-DZP.262.37.2026 Dostawa sprzętu komputerowego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy |
| Dodatkowe kody CPV | 30213000-5 - Komputery osobiste |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-15 10:30 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.