AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

BZP.271.83.2026 Sukcesywna dostawa materiałów biurowych na potrzeby Urzędu Miasta Nowego Sącza

Zamawiający Miasto Nowy Sącz (Nowy Sącz, Małopolskie) prowadzi postępowanie „BZP.271.83.2026 Sukcesywna dostawa materiałów biurowych na potrzeby Urzędu Miasta Nowego…”. Termin składania ofert upływa 9 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Nowy SączNowy Sącz, Małopolskieopublikowano 28 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 287 878 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
9 września 2026, 09:00
2d 17h
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    28 sierpnia 2026

    Termin ofert: 9 września 2026 09:00
  2. Zmiana ogłoszenia

    04 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów biurowych na potrzeby Urzędu Miasta Nowego Sącza przez 12 miesiące.

  • 2

    ZakresPostępowanie przewiduje możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji oraz unieważnienie, jeśli środki publiczne nie zostaną przyznane.

  • 3

    ZakresZamówienie nie jest podzielone na części, a składanie ofert częściowych jest niedopuszczalne.

  • 4

    ZakresZamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu, a oferty ocenia wyłącznie według kryterium ceny.

  • 5

    WarunkiWraz z ofertą wykonawca składa kosztorys ofertowy, oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu i spełnieniu warunków, dokument umocowania oraz ewentualne oświadczenie o pełnomocniku i tajemnicy przedsiębiorstwa.

Kontekst Atlasu

  • Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał HURT-PAPIER Ryszard Cebula spółka komandytowa przy 3 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail