Kompleksowa organizacja trzydniowej wizyty studyjnej dla Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji w Brnie - Czechy
Zamawiający Województwo Łódzkie (Łódź, Łódzkie) prowadził postępowanie „Kompleksowa organizacja trzydniowej wizyty studyjnej dla Wojewódzkiego Zespołu…”. Termin składania ofert minął 21 stycznia 2025, 10:00.
- Termin składania ofert
- 21 stycznia 2025, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 93 333 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=46, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
19 grudnia 2024
Termin ofert: 21 stycznia 2025 10:00
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Województwo Łódzkie |
| Miejscowość | Łódź |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Kompleksowa organizacja trzydniowej wizyty studyjnej dla Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji w Brnie - Czechy |
| Główny Kod CPV | 63000000 |
| Część nr LOT-0001 | Kompleksowa organizacja trzydniowej wizyty studyjnej dla Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji w Brnie - Czechy |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Termin realizacji przedmiotu zamówienia | 4 (cztery) miesiące od podpisania umowy. Szczegóły dotyczące poszczególnych terminów realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w projekcie umowy, która jest Załącznikiem nr 12 do SWZ oraz w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, będącym Załącznikiem nr 1 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych”, który jest finansowany ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 3. Zamawiający nie żąda wniesienia wadium. 4. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 5. Zamawiający na podstawie art. 139 ust. 1 Pzp, zastrzega sobie możliwość, że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.