Dostawa systemu dźwiękowego i fonicznego ostrzegania ludności o zagrożeniach i stanach kryzysowych
Zamawiający Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa systemu dźwiękowego i fonicznego ostrzegania ludności o zagrożeniach i stanach…”, wybierając ofertę wykonawcy Artur Kluszczyński ARTCOM. Cena wybranej oferty: 508 000 zł.
- Cena wybranej oferty
- 508 000 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=111, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 września 2025
Termin ofert: 22 października 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
20 listopada 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Artur Kluszczyński ARTCOM (Wrocław).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 508 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia |
| Miejscowość | Wrocław |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa systemu dźwiękowego i fonicznego ostrzegania ludności o zagrożeniach i stanach kryzysowych |
| Główny Kod CPV | 35240000-8 - Syreny |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa dźwiękowo-fonicznego systemu ostrzegania ludności o zagrożeniach i stanach kryzysowych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →