Opracowanie dokumentacji projektowej budowy kompleksu oświatowo – warsztatowego dla Zespołu Szkół Budowlanych w Zakopanem
Zamawiający Powiat Tatrzański (Zakopane, Małopolskie) prowadził postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej budowy kompleksu oświatowo – warsztatowego dla…”. Termin składania ofert minął 7 stycznia 2025, 11:00. Planowany budżet: 1 310 595 zł. Wadium: 30 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 1 310 595 zł
- Wadium
- 30 000 zł
- Termin składania ofert
- 7 stycznia 2025, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1555, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
03 grudnia 2024
Termin ofert: 7 stycznia 2025 11:00 - Wynik postępowania
17 kwietnia 2026
0 ofertOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiot zamówienia: Opracowanie dokumentacji projektowej budowy kompleksu oświatowo – warsztatowego dla Zespołu Szkół Budowlanych w Zakopanem.
- 2
RyzykoWadium: 30 000,00 zł.
- 3
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 1 310 595,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Krajowa Izba Odwoławcza |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Opracowanie dokumentacji projektowej budowy kompleksu oświatowo – warsztatowego dla Zespołu Szkół Budowlanych w Zakopanem |
| Główny Kod CPV | 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego |
| Część nr LOT-0001 | Opracowanie dokumentacji projektowej budowy kompleksu oświatowo – warsztatowego dla Zespołu Szkół Budowlanych w Zakopanem |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 30000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | UWAGA - Punkt 5.1.3. Szacowany okres obowiązywania niniejszego ogłoszenia zgodnie z postanowieniami punktu 8 przedmiotowej SWZ winien brzmieć | Zamawiający informuje, że usługi objęta przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego będą realizowane w dwóch Etapach, z których każdy w następującym wymaganym terminie: Etap I: w terminie 320 dni licząc od dnia zawarcia umowy, Etap II: w terminie 120 dni licząc od dnia zakończenia Etapu I, jednak nie wcześniej niż od dnia 01 grudnia 2025 roku. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.