USŁUGI SPRZĄTANIA CZĘŚCI WEWNĘTRZNEJ I ZEWNĘTRZNEJ OBIEKTÓW PROKURATURY OKRĘGOWEJ W KATOWICACH ORAZ PODLEGŁYCH JEJ PROKURATUR REJONOWYCH.
Zamawiający Prokuratura Okręgowa w Katowicach (Katowice, Śląskie) prowadził postępowanie „USŁUGI SPRZĄTANIA CZĘŚCI WEWNĘTRZNEJ I ZEWNĘTRZNEJ OBIEKTÓW PROKURATURY OKRĘGOWEJ W…”. Termin składania ofert minął 24 listopada 2025, 09:00. Wadium: 2400 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 865 234 zł
- Wadium
- 2400 zł
- Termin składania ofert
- 24 listopada 2025, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1336, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
27 października 2025
Termin ofert: 24 listopada 2025 09:00
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Prokuratura Okręgowa w Katowicach |
| Miejscowość | Katowice |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | USŁUGI SPRZĄTANIA CZĘŚCI WEWNĘTRZNEJ I ZEWNĘTRZNEJ OBIEKTÓW PROKURATURY OKRĘGOWEJ W KATOWICACH ORAZ PODLEGŁYCH JEJ PROKURATUR REJONOWYCH. |
| Główny Kod CPV | 90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic |
| Część nr LOT-0001 | Część 1: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Bytomiu przy ul. Sądowej 2, 41-900 Bytom. |
| Część nr LOT-0002 | Część 2: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Chorzowie przy PL. Piastowskim 17, 41-500 Chorzów. |
| Część nr LOT-0003 | Część 3; Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej Katowice – Północ w Katowicach przy ul. Pocztowej 8, 40-002 Katowice. |
| Część nr LOT-0004 | Część 4: Usługi sprzątania części wewnętrznej w budynku Prokuratury Rejonowej Katowice–Wschód w Katowicach przy ul. Kolistej 25, 40-486 Katowice. |
| Część nr LOT-0005 | Część 5: Usługi sprzątania części wewnętrznej w budynku Prokuratury Rejonowej w Mikołowie przy ul. Kard. Wyszyńskiego 13, 43-190 Mikołów. |
| Część nr LOT-0006 | Część 6: Usługi sprzątania części wewnętrznej w budynku Prokuratury Rejonowej w Mysłowicach przy ul. Mikołowskiej 4a, 41-400 Mysłowice. |
| Część nr LOT-0007 | Część 7: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Pszczynie przy ul. Stefana Batorego 10, 43-200 Pszczyna. |
| Część nr LOT-0008 | Część 8: Usługi sprzątania części wewnętrznej w budynku Prokuratury Rejonowej w Siemianowicach Śląskich przy ul. 1go Maja 11, 41-100 Siemianowice Śląskie. |
| Część nr LOT-0009 | Część 9: Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Tychach przy ul. Wojska Polskiego 8, 43-100 Tychy. |
| Część nr LOT-0010 | Część 10: Usługi sprzątania części wewnętrznej nieruchomości położonej w Katowicach przy ul. Wita Stwosza 31 – siedziby Prokuratury Okręgowej w Katowicach oraz siedziby Prokuratury Rejonowej Katowice – Południe w Katowicach i Prokuratury Rejonowej Katowice – Zachód w Katowicach. |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 2400 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.