„Wykonanie archeologicznych badań wykopaliskowych i sondażowych na stanowiskach archeologicznych, wraz z opracowaniem wyników badań, kolidujących z planowaną budową drogi S12 od granicy województwa łódzkiego do węzła Radom Południe, z podziałem na dwie części.”
Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (Łódź, Łódzkie) prowadził postępowanie „Wykonanie archeologicznych badań wykopaliskowych i sondażowych na stanowiskach…”. Termin składania ofert minął 6 marca 2025, 11:00. Wadium: 20 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 6 marca 2025, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=788, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
31 stycznia 2025
Termin ofert: 6 marca 2025 11:00 - Sprostowanie
19 lutego 2025
Nowy termin: 10 marca 2025 11:00Zmienia wersję 67865-2025
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
04 marca 2025
Nowy termin: 12 marca 2025 11:00Zmienia wersję 111967-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
11 sierpnia 2025
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Krajowa Izba Odwoławcza |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | „Wykonanie archeologicznych badań wykopaliskowych i sondażowych na stanowiskach archeologicznych, wraz z opracowaniem wyników badań, kolidujących z planowaną budową drogi S12 od granicy województwa łódzkiego do węzła Radom Południe, z podziałem na dwie części.” |
| Główny Kod CPV | 71351914-3 - Usługi archeologiczne |
| Część nr LOT-0001 | Część 1 – Wykonanie archeologicznych badań wykopaliskowych i sondażowych dla odcinka 1 od km 00+000 do km 14+430 |
| Część nr LOT-0002 | Część 2 – Wykonanie archeologicznych badań wykopaliskowych i sondażowych dla odcinka 2 od km 14+430 do km 29+650 |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 20000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Komunikacja w postępowaniu odbywa się przy użyciu Platformy. Wykonawca musi posiadać bezpłatne konto na Platformie. Wymagania techniczne | stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s; komputer klasy PC lub MAC o konfiguracji: pamięć RAM min 8GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych MS Windows, Mac OS, Linux z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerowane nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania); dowolna przeglądarka internetowa sugerowane najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera; włączona obsługa JavaScript; zainstalowany program obsługujący stosowane przez Wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie „pdf”). Dokumentacja postępowania dostępna jest na Platformie. Dodatkowe informacje znajdują się w pkt 14 Tomu I SWZ. 2. Termin realizacji zamówienia: W zakresie zamówienia podstawowego dla Części 1 - termin realizacji 42 miesiące od dnia zawarcia Umowy, przy czym termin wykonania prac wykopaliskowych i sondażowych 6 miesięcy od dnia zawarcia Umowy; oraz dla Części 2 – termin realizacji 45 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, przy czym termin wykonania prac wykopaliskowych i sondażowych 9 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. Dla zamówienia w zakresie opcjonalnym 60 miesięcy od dnia zawarcia umowy w zakresie podstawowym. 3. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy na kwotę stanowiącą 5% ceny brutto podanej w ofercie. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →