Dostawa infrastruktury hiperkonwergentnej wraz z oprogramowaniem
Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa infrastruktury hiperkonwergentnej wraz z oprogramowaniem”. Termin składania ofert minął 8 listopada 2024, 11:00. Wadium: 650 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 627 214 zł
- Wadium
- 650 000 zł
- Termin składania ofert
- 8 listopada 2024, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 sierpnia 2024
Termin ofert: 1 października 2024 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 września 2024
Nowy termin: 7 października 2024 11:00Zmienia wersję 518258-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
02 października 2024
Nowy termin: 14 października 2024 11:00Zmienia wersję 562995-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 października 2024
Nowy termin: 17 października 2024 11:00Zmienia wersję 591237-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
11 października 2024
Nowy termin: 24 października 2024 11:00Zmienia wersję 597754-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
22 października 2024
Nowy termin: 31 października 2024 11:00Zmienia wersję 614611-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
24 października 2024
Nowy termin: 8 listopada 2024 11:00Zmienia wersję 639346-2024
- Wynik postępowania
20 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakład Ubezpieczeń Społecznych |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa infrastruktury hiperkonwergentnej wraz z oprogramowaniem |
| Główny Kod CPV | 48820000-2 - Serwery |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa infrastruktury hiperkonwergentnej wraz z oprogramowaniem - Część A |
| Część nr LOT-0002 | Dostawa infrastruktury hiperkonwergentnej wraz z oprogramowaniem - Część B |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 650000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.