Dostawa urządzeń dla Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej - znak sprawy: Z/53/PN/26
Zamawiający Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego (Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa urządzeń dla Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej - znak sprawy: Z/53/PN/26”, wybierając 2 wykonawców. Wartość całego ogłoszenia wynikowego: 22 407 zł. Złożono 2 oferty.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- 22 407 zł
- Liczba ofert
- 2 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1653, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
11 maja 2026
Termin ofert: 15 czerwca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 czerwca 2026
Nowy termin: 17 czerwca 2026 12:00Zmienia wersję 320719-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
07 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
18 sierpnia 2026
4 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
31 sierpnia 2026
3 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
03 września 2026
2 oferty2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Sklep dla lekarza sp. z o. o. (Dąbrówka) oraz Sklep Medyczny Marta Kadzewicz (Olsztyn).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 22 406,74 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego |
| NIP | 8762008352 |
| Adres | ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz |
| Region (NUTS) | PL616 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa urządzeń dla Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej - znak sprawy: Z/53/PN/26 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33150000-6 - Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrani wykonawcy | Sklep dla lekarza sp. z o. o., Dąbrówka (NIP: 7773348909); Sklep Medyczny Marta Kadzewicz, Olsztyn (NIP: 7571024167) |
| Wartość wybranej oferty | 22 407 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 2 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →