Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa urządzeń dla Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej - znak sprawy: Z/53/PN/26
Zamawiający Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego (Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa urządzeń dla Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej - znak sprawy: Z/53/PN/26”. Termin składania ofert minął 15 czerwca 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 15 czerwca 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1653, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
11 maja 2026
Termin ofert: 15 czerwca 2026 10:00 - Sprostowanie
08 czerwca 2026
Nowy termin: 17 czerwca 2026 12:00Zmienia wersję 320719-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
07 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
18 sierpnia 2026
4 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
31 sierpnia 2026
3 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDostawa 5 pakietów urządzeń rehabilitacyjnych: 1 urządzenie do ćwiczeń kończyn górnych/dolnych, 2 nebulizatory, 1 waga z bioimpedancją, 1 rotor do kończyn górnych oraz 1 cykloergometr z dokładnymi parametrami technicznymi określonymi w Załączniku nr 6 do SWZ.
- 2
TerminDozwolone oferty częściowe dla poszczególnych zadań (1-5), preferencja dla MŚP; termin realizacji zgodny z umową nr UM_WR.431.3.266.2025; unikalne wymagania: zgodność z projektem dofinansowanym z EFRR oraz obowiązek stosowania zasad horyzontalnych UE.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa urządzeń dla Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej - znak sprawy: Z/53/PN/26.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego |
| NIP | 8762008352 |
| Adres | ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz |
| Region (NUTS) | PL616 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa urządzeń dla Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej - znak sprawy: Z/53/PN/26 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33150000 |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, w zakresie w jakim dotyczy ona zarządzania aktywami wykonawcy przez likwidatora lub sąd
- art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, w zakresie w jakim dotyczy ona zawieszenia prowadzonej działalności
- art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, w zakresie w jakim dotyczy ona w podobnej sytuacji jak określone art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, wynikającej z podobnej procedury, przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstw wymienionych w art. 228-230a lub 250a Kodeksu karnego, art. 46 lub art. 48 ustawy o sporcie lub art. 54 ust. 1-4 ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, jak również przestępstw skarbowych, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g) ustawy
- art. 108 ust. 1 pkt 1 lit h i pkt 2 ustawy Pzp, jeśli osoby występujące po jego stronie zamawiającego zostały ukarane za przestępstwo, o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepis
- art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, w zakresie w jakim dotyczy ona do otwarcia likwidacji wykonawcy
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp w zakresie w jakim dotyczą one opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp w zakresie w jakim dotyczą one podatków i opłat
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-15 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →