Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych, w podziale na pakiety
Zamawiający Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych, w podziale na pakiety”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 18 września 2026, 10:0015d 0h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 300 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1092, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
06 sierpnia 2026
Termin ofert: 14 września 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
07 sierpnia 2026
Zmienia wersję 545506-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
02 września 2026
Nowy termin: 16 września 2026 10:00Zmienia wersję 548184-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
03 września 2026
Nowy termin: 18 września 2026 10:00Zmienia wersję 603318-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 18 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 12 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych, w podziale na pakiety.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Warszawski Uniwersytet Medyczny |
| NIP | 5250005828 |
| Adres | ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych, w podziale na pakiety |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz. 1320). Czy w stosunku do samego wykonawcy bądź jakiejkolwiek osoby będącej członkiem organów administracyjnych, zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, lub posiadającej w przedsiębiorstwie wykonawcy uprawnienia do reprez
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz. 1320). Czy w stosunku do samego wykonawcy bądź jakiejkolwiek osoby będącej członkiem organów administracyjnych, zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, lub posiadającej w przedsiębiorstwie wykonawcy uprawnienia do reprez
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz. 1320.). Czy w stosunku do samego wykonawcy bądź jakiejkolwiek osoby będącej członkiem organów administracyjnych, zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, lub posiadającej w przedsiębiorstwie wykonawcy uprawnienia do repre
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz. 1320). Czy w stosunku do samego wykonawcy bądź jakiejkolwiek osoby będącej członkiem organów administracyjnych, zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, lub posiadającej w przedsiębiorstwie wykonawcy uprawnienia do reprez
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz.1320). Czy w stosunku do samego wykonawcy bądź jakiejkolwiek osoby będącej członkiem organów administracyjnych, zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, lub posiadającej w przedsiębiorstwie wykonawcy uprawnienia do repreze
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz.1320). Czy w stosunku do samego wykonawcy bądź jakiejkolwiek osoby będącej członkiem organów administracyjnych, zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, lub posiadającej w przedsiębiorstwie wykonawcy uprawnienia do repreze
- Art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz. 1320). Czy wykonawca dopuścił się naruszenia swoich obowiązków dotyczących płatności podatków, zarówno w państwie, w którym ma siedzibę, jak i w państwie członkowskim instytucji zamawiającej lub podmiotu zamawiającego, jeżeli
- Art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz.1320). Czy wykonawca dopuścił się naruszenia swoich obowiązków dotyczących płatności składek na ubezpieczenie społeczne, zarówno w państwie, w którym ma siedzibę, jak i w państwie członkowskim instytucji zamawiającej lub podmio
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz.U.2024, poz.1320). Czy wykonawca, wedle własnej wiedzy, naruszył swoje obowiązki w dziedzinie prawa pracy? O których mowa, do celów niniejszego zamówienia, w prawie krajowym, w stosownym ogłoszeniu lub w dokumentach zamówien
- Art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024, poz. 1320). Czy wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienia mające na celu zakłócenie konkurencji? Do oferty na Platformie należy załączyć oświadczenie, którego treść odpowiada zakresowi oświadczenia, o którym mowa w art. 125
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-18 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.