Zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i montaż nowego segmentu S4 komory próżniowej stanowiska badawczego
Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i montaż nowego segmentu S4 komory próżniowej…”. Termin składania ofert upływa 17 września 2026, 11:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 17 września 2026, 11:0014d 1h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 300 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1092, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 lipca 2026
Termin ofert: 7 sierpnia 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 sierpnia 2026
Nowy termin: 21 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 470563-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
21 sierpnia 2026
Nowy termin: 4 września 2026 11:00Zmienia wersję 534252-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
03 września 2026
Nowy termin: 17 września 2026 11:00Zmienia wersję 580261-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 17 września 2026 roku o godzinie 11:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 10 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Kryterium Ceny – zakres podstawowy.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i montaż nowego segmentu S4 komory próżniowej stanowiska badawczego.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa |
| NIP | 1070046338 |
| Adres | al. Krakowska 110/114, 02-256 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i montaż nowego segmentu S4 komory próżniowej stanowiska badawczego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zamawiający wymaga od Wykonawcy wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości i na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-17 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
- 1.dla zakresu podstawowego do 10 miesięcy od daty zawarcia Umowy.
- 2.dla OPCJI: usługi objęte OPCJĄ będą zrealizowane w terminie do 24 miesięcy od zakończenia umowy w zakresie podstawowym, z zastrzeżeniem realizacji zamówień częściowych do 2 tygodni po przesłaniu zamówienia do Wykonawcy. Ostatnie zamówienie zostanie zlecone na 2 tygodnie przed końcem terminu trwania OPCJI.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.