AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa subskrypcji pakietu biurowego i licencji serwerowych, znak sprawy: AEZ/S-149/2026

Zamawiający Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Dostawa subskrypcji pakietu biurowego i licencji serwerowych, znak sprawy: AEZ/S-149/2026”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Warszawski Uniwersytet MedycznyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 2 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 518 984 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
11 września 2026, 10:00
4d 23h
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 11 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji pakietu biurowego wraz z licencjami serwerowymi w liczbie i rodzaju wskazanych w formularzu wymaganych warunków technicznych.

  • 2

    ZakresZamawiający nie żąda podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia, lecz wymaga oświadczenia z art. 125 ust. 1 ustawy oraz odpisu z rejestru albo danych do jego pobrania, jeżeli nie są dostępne w bazach publicznych.

  • 3

    ZakresZamówienie jest bez podziału na części, bez opcji, a okres realizacji wynosi 12 miesiące.

  • 4

    Warunkiprojektu umowy, a postępowanie nie przewiduje wadium, zabezpieczenia należytego wykonania umowy ani zaliczek.

Kontekst Atlasu

  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 7 orzeczeń KIO, w tym 3 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 3 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail