Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneTEDZmiana umowy (UE)
Zmiana umowy

Ogłoszenie TED

Zamawiający Urząd Miasta Milanówka (Milanówek, Mazowieckie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Ogłoszenie TED”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na TED
Zamawiający: Urząd Miasta MilanówkaMilanówek, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 31 października 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

27 wpisów
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    06 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Zamiar zawarcia umowy

    13 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wynik postępowania

    23 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Zamiar zawarcia umowy

    11 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wynik postępowania

    20 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wynik postępowania

    19 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    23 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    07 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Ogłoszenie

    15 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Ogłoszenie

    18 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Ogłoszenie

    25 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wynik postępowania

    18 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wynik postępowania

    20 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wynik postępowania

    03 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    21 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Ogłoszenie

    26 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Ogłoszenie

    19 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Ogłoszenie

    31 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Zmiana umowyBieżące

    31 października 2022

  20. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    02 listopada 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wynik postępowania

    07 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    19 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wynik postępowania

    23 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    23 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Ogłoszenie

    17 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Ogłoszenie

    17 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    25 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 670 565 zł
Próbka: 155 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
497 500 zł4 606 799 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 109 299 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
497 500 zł
Mediana
1 670 565 zł
Górny kwartyl
4 606 799 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Miasta Milanówka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Milanówek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90500000-2 - Usługi związane z odpadami. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.