Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
REMONDIS Sp. z o.o.· Warszawa
Cena wybranej oferty
2 164 000 zł
Umowa zawarta
19 grudnia 2022
Oferty w postępowaniu
6 ofert
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Ogłoszenie TED

Zamawiający Urząd Miasta Milanówka (Milanówek, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Cena wybranej oferty: 2 164 000 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Urząd Miasta MilanówkaMilanówek, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 23 grudnia 2022
Cena wybranej oferty
2 164 000 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,7 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

32 wpisów
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    06 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Zamiar zawarcia umowy

    13 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wynik postępowania

    23 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Zamiar zawarcia umowy

    11 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wynik postępowania

    20 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wynik postępowania

    19 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    23 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    07 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Ogłoszenie

    15 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Ogłoszenie

    18 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Ogłoszenie

    25 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wynik postępowania

    18 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wynik postępowania

    20 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wynik postępowania

    03 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    21 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Ogłoszenie

    26 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Ogłoszenie

    19 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Ogłoszenie

    31 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Zmiana umowy

    31 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    02 listopada 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wynik postępowania

    07 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    19 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wynik postępowaniaBieżące

    23 grudnia 2022

  24. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    23 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Ogłoszenie

    17 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Ogłoszenie

    17 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    25 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    31 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Ogłoszenie

    07 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Ogłoszenie

    07 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    10 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Ogłoszenie

    15 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77310000-6Usługi sadzenia roślin oraz utrzyma…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
672 903 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
241 831 zł2 263 686 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 021 855 zł
Źródło próbki
CPV 77310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
241 831 zł
Mediana
672 903 zł
Górny kwartyl
2 263 686 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Miasta Milanówka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Milanówek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 164 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.