AktywneTEDcorr
Ogłoszenie

Ogłoszenie TED

Zamawiający Urząd Miasta Milanówka (Milanówek, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Ogłoszenie TED” w trybie: corr.

Otwórz na TED
Zamawiający: Urząd Miasta MilanówkaMilanówek, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 17 stycznia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 672 903 zł
Konkurencyjność
~4,7 ofert
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

35 wpisów
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    06 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Zamiar zawarcia umowy

    13 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wynik postępowania

    23 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Zamiar zawarcia umowy

    11 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wynik postępowania

    20 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wynik postępowania

    19 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    23 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    07 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Ogłoszenie

    15 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Ogłoszenie

    18 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Ogłoszenie

    25 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wynik postępowania

    18 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wynik postępowania

    20 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wynik postępowania

    03 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    21 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Ogłoszenie

    26 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Ogłoszenie

    19 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Ogłoszenie

    31 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Zmiana umowy

    31 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    02 listopada 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wynik postępowania

    07 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    19 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wynik postępowania

    23 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    23 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Ogłoszenie

    17 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  26. OgłoszenieBieżące

    17 stycznia 2023

  27. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    25 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    31 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Ogłoszenie

    07 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Ogłoszenie

    07 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    10 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Ogłoszenie

    15 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wynik postępowania

    27 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wynik postępowania

    27 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Wynik postępowania

    31 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77310000-6Usługi sadzenia roślin oraz utrzyma…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
672 903 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
241 831 zł2 263 686 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 021 855 zł
Źródło próbki
CPV 77310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
241 831 zł
Mediana
672 903 zł
Górny kwartyl
2 263 686 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert nie został precyzyjnie określony w pobranych danych — zweryfikuj termin bezpośrednio w ogłoszeniu źródłowym.
Urząd Miasta Milanówka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Milanówek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.