Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 550634-2026Zobacz poprzednią wersję
AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Obsługa przystanków w zakresie wywieszania rozkładów jazdy i informacji pasażerskich

Zamawiający Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia (Wrocław, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Obsługa przystanków w zakresie wywieszania rozkładów jazdy i informacji pasażerskich”. Termin składania ofert upływa 1 września 2026, 12:00. Wadium: 130 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina Wrocław - Urząd Miejski WrocławiaWrocław, Dolnośląskieopublikowano 28 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
130 000 zł
Termin składania ofert
1 września 2026, 12:00
1d 0h
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 1 września 2026 roku o godzinie 12:00.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 36 miesięcy.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Obsługa przystanków w zakresie wywieszania rozkładów jazdy i informacji pasażerskich.

  • 5

    RyzykoWadium: 130 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2026 r. wygrał JETWRO Karol Jetz, który złożył jedyną ofertę.
  • Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 2,2 oferty na postępowanie przy 195 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 48% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia

REGON

001094670

Adres

ul. Nowy Targ 1-8, 50-141 Wrocław

Region (NUTS)

PL514 – Dolnośląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Obsługa przystanków w zakresie wywieszania rozkładów jazdy i informacji pasażerskich

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

63712100-4 - Usługi w zakresie obsługi dworców i przystanków autobusowych

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium — Zadanie nr 1

Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości: Zadanie nr 1 – 130.000,00 PLN (słownie: sto trzydzieści tysięcy złotych i 00/100), Zadanie nr 2 – 120.000,00 PLN (słownie: sto dwadzieścia tysięcy złotych i 00/100),

Wadium — Zadanie nr 2

130 000,00 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-01 12:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp. Zamówienia będą zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego i polegać będą na powtórzeniu usługi określonej w zamówieniu podstawowym, w części dotyczącej każdego z Zadań, w zakresie nie przekraczającym 16% wartości zamówienia podstawowego.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2026wygrał(a): JETWRO Karol Jetz191 tys. zł1 ofertawynik →
  2. 2026wygrał(a): JETWRO Karol JETZ182 tys. zł1 ofertawynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 01.09.2026, 12:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Tak. Wadium określono na 130 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 63712100-4 - Usługi w zakresie obsługi dworców i przystanków autobusowych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.