Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-08-10 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Obsługa przystanków w zakresie wywieszania rozkładów jazdy i informacji pasażerskich

Zamawiający Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Obsługa przystanków w zakresie wywieszania rozkładów jazdy i informacji pasażerskich”. Termin składania ofert minął 31 sierpnia 2026, 12:00. Wadium: 130 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina Wrocław - Urząd Miejski WrocławiaWrocław, Dolnośląskieopublikowano 10 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
130 000 zł
Termin składania ofert
31 sierpnia 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest obsługa przystanków w zakresie wywieszania rozkładów jazdy i informacji pasażerskich w dwóch częściach obejmujących różne części Wrocławia i sąsiadujące gminy.

  • 2

    ZakresCzęść 1 obejmuje północno-zachodnią i południowo-zachodnią część miasta, a część 2 północno-wschodnią i południowo-wschodnią część miasta.

  • 3

    ZakresUmowa ma trwać 36 miesięcy, co oznacza długi okres utrzymania usługi i organizacji pracy w terenie.

  • 4

    KryteriaKryterium oceny ofert jest cena, a postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego.

  • 5

    RyzykoWadium wynosi 130.000,00 zł dla zadania nr I oraz 120.000,00 zł dla zadania nr II, więc wejście do postępowania wymaga zabezpieczenia finansowego już na etapie oferty.

Kontekst Atlasu

  • O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 48% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 2,2 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
  • Lokalny rynek tej branży: w województwie dolnośląskim postępowania przyciągały średnio 4,4 ofert, w całym kraju 3,7.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia

REGON

001094670

Adres

ul. Nowy Targ 1-8, 50-141 Wrocław

Region (NUTS)

PL514 – Dolnośląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Obsługa przystanków w zakresie wywieszania rozkładów jazdy i informacji pasażerskich

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

63712100-4 - Usługi w zakresie obsługi dworców i przystanków autobusowych

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

1. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości: Zadanie nr I – 130.000,00 PLN (słownie: sto trzydzieści tysięcy złotych i 00/100), Zadanie nr II – 120.000,00 PLN (słownie: sto dwadzieścia tysięcy złotych i 00/100),

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-31 12:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63712100-4Usługi w zakresie obsługi dworców i…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 31.08.2026, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Tak. Wadium określono na 130 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 63712100-4 - Usługi w zakresie obsługi dworców i przystanków autobusowych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.