Zakup, dostawa, montaż i konfiguracja zewnętrznego telebimu LED wraz z uruchomieniem na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu
Zamawiający Gmina Wrocław – Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław (Wrocław, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Zakup, dostawa, montaż i konfiguracja zewnętrznego telebimu LED wraz z uruchomieniem na…”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 10:00. Wadium: 69 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 69 000 zł
- Termin składania ofert
- 8 września 2026, 10:001d 8h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=159, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 lipca 2026
Termin ofert: 18 sierpnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 sierpnia 2026
Nowy termin: 25 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 482265-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 sierpnia 2026
Nowy termin: 28 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 536251-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
21 sierpnia 2026
Nowy termin: 8 września 2026 10:00Zmienia wersję 559460-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
03 września 2026
Zmienia wersję 581140-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 8 września 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 18.09.2026 – 26.02.2027.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup, dostawa, montaż i konfiguracja zewnętrznego telebimu LED wraz z uruchomieniem na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu.
- 5
RyzykoWadium: 69 000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 26 orzeczeń KIO; w 4 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 3 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem