Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-07-13 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup, dostawa, montaż i konfiguracja zewnętrznego telebimu LED wraz z uruchomieniem na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu

Zamawiający Gmina Wrocław – Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Zakup, dostawa, montaż i konfiguracja zewnętrznego telebimu LED wraz z uruchomieniem na…”. Termin składania ofert minął 18 sierpnia 2026, 10:00. Wadium: 69 000 zł.

Otwórz na TED
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
69 000 zł
Termin składania ofert
18 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż, konfiguracja i uruchomienie zewnętrznego telebimu LED na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu.

  • 2

    ZakresWykonawca przekazuje harmonogram rzeczowo-finansowy w ciągu 10 dni od zawarcia umowy, a płatności są realizowane według zatwierdzonego harmonogramu na podstawie faktur częściowych i końcowej.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje też roboty budowlane, instalacje, prace przygotowawcze i demontażowe, testy, pomiary, dokumentację powykonawczą oraz szkolenie personelu.

  • 4

    ZakresZamawiający wymaga wizji lokalnej w dwóch terminach i wskazuje, że jej brak grozi odrzuceniem oferty.

Kontekst Atlasu

  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 26 orzeczeń KIO; w 4 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 3 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Gmina Wrocław – Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław

NIP

8971383551

Adres

al. Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

Region (NUTS)

PL514 – Dolnośląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup, dostawa, montaż i konfiguracja zewnętrznego telebimu LED wraz z uruchomieniem na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

Dodatkowe kody CPV

32323000-3 - Monitory wideo; 32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny; 51310000; 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych; 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego; 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych; 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów; 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne; 45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy na kwotę stanowiącą 5 % ceny brutto podanej w ofercie w formach określonych w art. 450 ust. 1 ustawy Pzp.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-18 10:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32322000-6Urządzenia multimedialne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 18.08.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Wrocław – Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Tak. Wadium określono na 69 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32322000-6 - Urządzenia multimedialne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.