Zakup, dostawa, montaż i konfiguracja zewnętrznego telebimu LED wraz z uruchomieniem na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu
Zamawiający Gmina Wrocław – Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław (Wrocław, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Zakup, dostawa, montaż i konfiguracja zewnętrznego telebimu LED wraz z uruchomieniem na…”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 10:00. Wadium: 69 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 69 000 zł
- Termin składania ofert
- 8 września 2026, 10:005d 3h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=160, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 lipca 2026
Termin ofert: 18 sierpnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 sierpnia 2026
Nowy termin: 25 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 482265-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 sierpnia 2026
Nowy termin: 28 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 536251-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
21 sierpnia 2026
Nowy termin: 8 września 2026 10:00Zmienia wersję 559460-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i konfiguracja zewnętrznego telebimu LED wraz z uruchomieniem na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu.
- 2
ZakresZamówienie ma charakter mieszany i składa się z dostaw, usług oraz robót budowlanych; w opisie wskazano też wykonanie harmonogramu rzeczowo-finansowego w terminie 10 dni od dnia zawarcia umowy.
- 3
ZakresZakres obejmuje dostawę, montaż, konfigurację, integrację i uruchomienie systemów technicznych oraz wykonanie robót budowlanych, prac przygotowawczych i projektowych, robót demontażowych, instalacji, prób, testów i pomiarów, dokumentacji powykonawczej oraz szkolenia personelu.
- 4
ZakresZamawiający wymaga wizji lokalnej na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, a brak jej odbycia skutkuje odrzuceniem oferty.
- 5
RyzykoPłatności są realizowane zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem na podstawie faktur częściowych oraz faktury końcowej, a zabezpieczenie należytego wykonania umowy wynosi 5 % ceny brutto podanej w ofercie.
Kontekst Atlasu
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 26 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 4 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 3 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Wrocław – Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław |
| NIP | 8971383551 |
| Adres | al. Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup, dostawa, montaż i konfiguracja zewnętrznego telebimu LED wraz z uruchomieniem na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 32322000-6 - Urządzenia multimedialne |
| Dodatkowe kody CPV | 32323000-3 - Monitory wideo; 32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny; 51310000-8 - Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych, radiowych, dźwiękowych i wideo; 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych; 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego; 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych; 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów; 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne; 45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy na kwotę stanowiącą 5 % ceny brutto podanej w ofercie w formach określonych w art. 450 ust. 1 ustawy Pzp. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-08 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →