ZZK - NZ/241/3400/109/26 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę gminnych budynków położonych we Wrocławiu - 2 Zadania
Zamawiający Zarząd Zasobu Komunalnego Jednostka Budżetowa Gminy Wrocław (Wrocław, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „ZZK - NZ/241/3400/109/26 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i…”. Termin składania ofert upływa 5 października 2026, 11:30.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 5 października 2026, 11:3033d 6h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1288, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
01 września 2026
Termin ofert: 5 października 2026 11:30
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 5 października 2026 roku o godzinie 11:30.
- 2
TerminTermin realizacji: 45 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena oferty.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: ZZK - NZ/241/3400/109/26 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę gminnych budynków położonych we Wrocławiu - 2 Zadania.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał DSW Projekt Sp. z o.o. przy 2 ofertach.
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 26 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 2 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 4 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 3 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zarząd Zasobu Komunalnego Jednostka Budżetowa Gminy Wrocław |
| NIP | 8971383551 |
| Adres | św. Elżbiety 3, 50-111 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | ZZK - NZ/241/3400/109/26 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę gminnych budynków położonych we Wrocławiu - 2 Zadania |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-05 11:30 |
Informacje dodatkowe
- 1)Zamówienie zostanie udzielone na warunkach podobnych do warunków określonych w zamówieniu podstawowym.
- 2)Ostateczne warunki, na jakich zostanie udzielone zamówienie, zostaną ustalone w wyniku negocjacji. Udzielenie zamówienia jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego.
- 3)Zamówienie może dotyczyć całego zakresu zamówienia podstawowego i będzie realizowane w celu rozszerzenia zakresu dokumentacji projektowej w budynkach objętym przedmiotem zamówienia.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →