Przejdź do treści głównejPrzejdź do filtrówPrzejdź do wyników
Atlas PrzetargówATLASPrzetargów

Branże przetargów

BudowlaneITDrogoweŻywnośćKomputeryTransportPojazdyMedyczneEnergiaDoradztwoSerwisSzkoleniaOchronaSprzątanieZieleńCateringProjektoweWyposażenieOdpadyWodno-kanalizacyjneTermomodernizacjaKolejoweOprogramowanieUbezpieczenia

Przetargi wg województwa

DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePodlaskiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

Miasta wojewódzkie

WarszawaKrakówWrocławGdańskPoznańŁódźKatowiceLublinSzczecinBydgoszczBiałystokRzeszówToruńKielceOlsztynOpoleGorzów Wlkp.Zielona Góra

Inne miasta

GdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecGliwiceZabrzeBielsko-BiałaRybnikTychyDąbrowa GórniczaPłockElblągWałbrzychWłocławekTarnówKaliszKoszalinLegnicaGrudziądzSłupskNowy SączSiedlcePiotrków Tryb.KoninPrzemyślZamośćOstrów Wlkp.Stalowa Wola
Wyroki KIO
Rejestr UmówCentralny Rejestr Umów JSFPBaza KonkurencyjnościZapytania ofertowe z funduszy UEZapytania ofertoweMałe zamówienia BZP i fundusze UE
O nasSłownikMetodologia
BudowlaneITDrogoweŻywnośćKomputeryTransportPojazdyMedyczneEnergiaDoradztwoSerwisSzkoleniaOchronaSprzątanieZieleńCateringProjektoweWyposażenieOdpadyWodno-kanalizacyjneTermomodernizacjaKolejoweOprogramowanieUbezpieczenia
DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePodlaskiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

Miasta wojewódzkie

WarszawaKrakówWrocławGdańskPoznańŁódźKatowiceLublinSzczecinBydgoszczBiałystokRzeszówToruńKielceOlsztynOpoleGorzów Wlkp.Zielona Góra

Inne miasta

GdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecGliwiceZabrzeBielsko-BiałaRybnikTychyDąbrowa GórniczaPłockElblągWałbrzychWłocławekTarnówKaliszKoszalinLegnicaGrudziądzSłupskNowy SączSiedlcePiotrków Tryb.KoninPrzemyślZamośćOstrów Wlkp.Stalowa Wola
Wyroki KIORejestr UmówBaza KonkurencyjnościZapytania ofertowe
O nasSłownikMetodologia
PrzetargiLista wszystkich ogłoszeńZamawiającyUrzędy i instytucjeWykonawcyFirmy i konkurencjaBlogPoradniki, analizy i praktyka przetargowa
Atlas Przetargów

Kompleksowa analiza rynku zamówień publicznych w Polsce.

Bądź na bieżąco

Newsletter Przetargowy
Cotygodniowe podsumowanie rynku

Narzędzia

  • Wyszukiwarka przetargów
  • Baza przetargów
  • Monitoring przetargów
  • Ustaw alert email
  • Zapisane przetargi
  • Baza Zamawiających
  • Baza Wykonawców

Baza wiedzy

  • Raport danych: Pomorskie
  • Blog / Analizy
  • Słownik zamówień publicznych
  • Wyszukiwarka kodów CPV
  • Jak złożyć ofertę
  • Dokumenty przetargowe
  • Jak wypełnić JEDZ
  • Kalkulator wadium
  • Progi unijne
  • Prawo Zamówień Publicznych
  • Wyroki KIO (baza orzeczeń)
  • Centralny Rejestr Umów
  • Baza Konkurencyjności
  • Zapytania ofertowe
  • Platforma e-Zamówienia
  • Przetargi TED (UE)

O Atlasie

  • O nas
  • Metodologia danych
  • Indeks Konkurencyjności Zamówień
  • Dla mediów
  • Newsletter
  • kontakt@atlasprzetargow.pl
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Ustawienia cookies

Pozostałe projekty

Atlas Publiczny
Atlas PublicznyHub Analityczny
Atlas Dotacji
Atlas DotacjiGranty i Dofinansowania
© 2026 Atlas Przetargów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
RegulaminPolityka PrywatnościMetodologiaBlogMapa serwisu
Dane o zamówieniach pochodzą z Biuletynu Zamówień Publicznych i platformy e-Zamówienia (Urząd Zamówień Publicznych), bazy TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej) oraz bazy orzeczeń KIO (Urząd Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów ponownie wykorzystuje informacje sektora publicznego i nie jest źródłem urzędowym. Dane mapowe: autorzy OpenStreetMap.
Strona głównaStrona główna
Przetargi Logistyka
Przetargi Logistyka dolnośląskie 2026

Przetargi Logistyka dolnośląskie 2026

Przetargi Logistyka w woj. dolnośląskim: około 8 nowych postępowań miesięcznie i szybkie przejście do najaktywniejszych miast oraz zamawiających.

W bazie gromadzimy 388 ogłoszeń z kategorii logistyka w woj. dolnośląskie, z czego ok. 8 pojawia się co miesiąc. Najwięcej publikacji pochodzi z Wrocław.

Pełny alert dla kombinacjiCała kategoria: Przetargi logistyka
Dane aktualne na29 sierpnia 2026 00:00ostatni dodany przetarg
W bazie
388
ogłoszeń dla tej kombinacji
Nowe / mies.
8
średni napływ w regionie
Top 3 miasta
  1. Wrocław239 ogłoszeń
  2. Grębocice12 ogłoszeń
  3. Wołów11 ogłoszeń
Branża
logistyka
w woj. Dolnośląskie
Szybkie przejścia
WrocławGrębociceWołówJelenia GóraDolnośląskie

Aktualne przetargi publiczne

Aktualizacja: 29 sierpnia 2026 00:00
7 przetargów
Źródło ogłoszeniaŹródło
Sortowanie
Planowany budżet120 000 zł
Catering i usługi hotelarskie

Mosty Dialogu: Łączymy Branże i Sektory

Publikacja: 29.08.2026
Termin: 7.09.2026
WrocławBK
Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu
Zobacz szczegóły
Usługi wspomagające transport

Obsługa przystanków w zakresie wywieszania rozkładów jazdy i informacji pasażerskich

Publikacja: 28.08.2026
Termin: 1.09.2026Za 4 dni
WrocławTED
Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia
Wadium: 130 000 zł
Zobacz szczegóły
Usługi wspomagające transport

Przedmiotem zamówienia jest organizacja 3-dniowej wycieczki do Gdańska i Gdyni dla uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy w dn. 07-09.10.2026 r. Zapytanie ofertowe 04/08/2026/LO

Publikacja: 28.08.2026
Termin: 7.09.2026
GrodziszczeBK
Fundacja "Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego
Zobacz szczegóły
Usługi wspomagające transport

Świadczenie usług rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych na zagraniczne i krajowe podróże służbowe oraz pośrednictwo w procesie uzyskiwania i zakupu wiz na potrzeby Jednostek UMW

Publikacja: 26.08.2026
Termin: 4.09.2026Za 7 dni
WrocławBZP
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Zobacz szczegóły
Usługi wspomagające transport

Zapewnienie usług w związku z zagranicznymi misjami i wizytami gospodarczymi w ramach projektu "Going Global 5.0 - Internacjonalizacja Dolnośląskich Przedsiębiorstw"

Publikacja: 26.08.2026
Termin: 25.09.2026
WrocławTED
Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Zobacz szczegóły
Usługi wspomagające transport

Przedmiotem zamówienia jest organizacja 3-dniowej wycieczki do Krakowa dla uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie w dn. 05-07.10.2026 r. Zapytanie ofertowe 03/08/2026/LO

Publikacja: 24.08.2026
Termin: 1.09.2026Za 4 dni
GrodziszczeBK
Fundacja "Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego
Zobacz szczegóły
Planowany budżet1 331 146 zł
Usługi wspomagające transport

Usługa rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych zagranicznych i krajowych dla UPWr

Publikacja: 19.08.2026
Termin: 18.09.2026
WrocławTED
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Zobacz szczegóły

Analiza rynku: Przetargi logistyka w województwie dolnośląskim

Ogłoszeń otwierających
7
Zakres: branża + region, stan danych z ostatniej aktualizacji
Dodanych w tym miesiącu
8
Zakres: ogłoszenia otwierające
Miasta w tym zakresie
4
Bez szerszych agregacji spoza filtra

O kategorii logistyka w regionie

Kombinacja przetargi Logistyka dolnośląskie daje dobry obraz popytu w skali województwa. W tej chwili monitorujemy 7 aktywnych postępowań.

Miesięcznie pojawia się tu około 8 nowych ogłoszeń; przy takim tempie annualizowany wolumen wynosi około 96 publikacji rocznie. W tej kategorii przewagę daje szybkie wychwytywanie krótkich okien ofertowych i regularnych zakupów powtarzalnych.

Rynek jest mocno skupiony wokół lidera miejskiego. Wrocław odpowiada za około 78.9% wolumenu, a TOP 3 miast (Wrocław, Grębocice, Wołów) skupia około 86.5% wszystkich ogłoszeń tej kombinacji.

Najaktywniejsi zamawiający to Krzysztof Hodun, Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu. TOP 3 odpowiada obecnie za około 35.0% liczby postępowań, więc warto obserwować ich publikacje osobno.

Najbardziej praktyczny model monitoringu to alert wojewódzki wsparty dwoma lub trzema alertami miejskimi. Taki układ ogranicza liczbę nietrafionych wyników, ale dalej obejmuje główne publikacje z regionu.

Ta strona zbiera dane dla całego województwa i ułatwia przejście do miast oraz zamawiających, którzy publikują najczęściej.

Przydatne przejścia dla tej strony

Tu przejdziesz do alertu, pełnej bazy, strony branży, strony województwa i profilu aktywnego zamawiającego.

Monitoring: Przetargi logistyka Dolnośląskie
Najkrótsze przejście do alertu dla tej kombinacji.
Baza przetargów publicznych
Pełna wyszukiwarka z filtrami po branży i regionie.
Przetargi logistyka
Cała branża w skali kraju i wszystkie regiony.
Przetargi dolnośląskie
Cały regionalny rynek zamówień publicznych.
Przetargi logistyka Lubań
Najaktywniejszy widok branża + miasto dla tej kombinacji według liczby ogłoszeń.

Najaktywniejsze miasta w woj. dolnośląskim

1Lubań
7ogłoszeń
2Świętoszów
6ogłoszeń
3Kobierzyce
6ogłoszeń
4Głogów
6ogłoszeń

Specyfika regionalna

Dla województwa dolnośląskie pokazujemy miasta i zamawiających tylko wtedy, gdy agregaty zwracają wystarczającą próbkę. Jeśli lista jest krótka, zacznij od całego regionu i zawężaj filtr dopiero po sprawdzeniu wyników.

Claims o konkurencji pokazujemy wyłącznie tam, gdzie dostępne są dane o liczbie ofert.
Brak wystarczających danych do analizy zamawiających w tym zakresie filtrów.

Najważniejsze wejścia dla tej kombinacji

Przetargi logistyka
Cały rynek branżowy w Polsce
Przetargi dolnośląskie
Wszystkie branże w tym województwie
Baza i wyszukiwarka przetargów
Pełne filtry po CPV, regionie i zamawiającym
Monitoring przetargów
Alerty email dla tej branży i regionu

Pytania i odpowiedzi

Jaki jest wolumen aktywnych postępowań przetargi Logistyka dolnośląskie?▼
W bazie Atlas Przetargów monitorujemy obecnie 7 aktywnych postępowań dla tej kombinacji. Liczba zmienia się wraz z dopływem nowych publikacji i wygasaniem starszych ogłoszeń.
Które miasta w woj. dolnośląskie mają najwięcej ogłoszeń przetargi Logistyka?▼
Największy wolumen publikacji obserwujemy w miastach takich jak Wrocław, Grębocice, Wołów. To od nich warto zacząć, jeśli chcesz zawężać monitoring do najaktywniejszych lokalnych ośrodków.
Którzy zamawiający publikują najwięcej ogłoszeń w tej kombinacji?▼
Najczęściej pojawiają się zamawiający tacy jak Krzysztof Hodun, Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu. Ich publikacje warto obserwować osobno, bo regularnie wracają w tej kategorii.
Jak skonfigurować alerty dla przetargi Logistyka w woj. dolnośląskim?▼
Zacznij od alertu wojewódzkiego, a potem dołóż filtry dla dwóch lub trzech najaktywniejszych miast. To zwykle wystarcza, żeby utrzymać precyzję alertu i ograniczyć nietrafione wyniki.

Przewodniki dla wykonawców z kategorii logistyka w woj. dolnośląskim

Ten zestaw linków wzmacnia ścieżkę od researchu regionalnego do działania: monitoring, procedura ofertowa, platforma składania ofert i reakcja na problemy formalne.

Monitoring przetargów

Ustaw alerty dla branży, miasta i CPV, żeby nie przegapiać nowych publikacji.

Przejdź do przewodnika
Platformy przetargowe

Sprawdź, gdzie składać oferty u największych zamawiających i jak nie gubić postępowań poza BZP.

Przejdź do przewodnika
Jak złożyć ofertę

Checklista procesu ofertowego: dokumenty, terminy, podpis i najczęstsze błędy.

Przejdź do przewodnika
Dokumenty przetargowe

Kompletna lista dokumentów na każdym etapie postępowania: SWZ, JEDZ, wadium, referencje.

Przejdź do przewodnika
PZP w praktyce

Najważniejsze tryby, terminy i zasady, które najczęściej decydują o poprawności oferty.

Przejdź do przewodnika
Odwołanie do KIO

Kiedy reakcja ma sens, jak policzyć termin i jak przygotować sprawę do odwołania.

Przejdź do przewodnika
e-Zamówienia

Obsługa konta wykonawcy, BZP i składania ofert elektronicznych w jednym miejscu.

Przejdź do przewodnika
Kalkulator wadium

Szybko sprawdź poziom wadium i porównaj go z wymaganiami z dokumentacji.

Przejdź do przewodnika
Progi PZP i TED

Szybko ustal, kiedy działa próg 170 000 zł, a kiedy postępowanie trafia do progów unijnych.

Przejdź do przewodnika
Szybki alert

Szybki alert: Przetargi logistyka w woj. dolnośląskim

Wstępnie ustawimy alert dla tej kombinacji branża + region. To skraca drogę od wejścia z Google do aktywnego monitoringu bez przejścia przez pełny formularz.

Branża: kategorii logistykaWojewództwo: DolnośląskieCPV: 63
Pełny monitoring

Podstawa prawna i źródła urzędowe

Oficjalne źródła regulacji, ogłoszeń i orzecznictwa w polskich zamówieniach publicznych.

Urząd Zamówień Publicznych (UZP)
Centralny regulator PZP, wytyczne, wzorcowe dokumenty
Platforma e-Zamówienia
Oficjalna platforma składania ofert i ogłoszeń (BZP)
TED (Tenders Electronic Daily)
Unijny dziennik ogłoszeń (przetargi powyżej progu UE)
Krajowa Izba Odwoławcza (KIO)
Orzecznictwo, wyroki, procedura odwoławcza
Ustawa PZP (ISAP)
Pełny tekst ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych
SIMAP: słownik CPV
Oficjalna klasyfikacja CPV (Common Procurement Vocabulary)
Ministerstwo Finansów: zamówienia publiczne
Progi unijne, rozporządzenia wykonawcze, komunikaty
UZP: interpretacje przepisów PZP
Oficjalne opinie prawne, wytyczne i dobre praktyki UZP

Monitoring dla kategorii logistyka w woj. dolnośląskim

Ustaw monitoring tej kombinacji branża + region i otrzymuj nowe ogłoszenia email natychmiast po publikacji.

Skonfiguruj monitoringCała kategoria: Logistyka
Dane z BZP i TED; agregaty liczone dla ogłoszeń otwierających według CPV i regionu, a lista wyników pokazuje aktualne postępowania. Ostatnia aktualizacja: 29 sierpnia 2026 00:00

Przeglądaj także

mazowieckieśląskiemałopolskiedolnośląskiewielkopolskiepomorskiełódzkielubelskie

Logistyka według województw

MazowieckieŚląskieMałopolskieDolnośląskieWielkopolskiePomorskieŁódzkieLubelskie

Przewodniki i narzędzia

Prawo zamówień publicznychUrząd zamówień publicznyche-ZamówieniaPrzetargi TEDCentralny Rejestr UmówKody CPVMonitoringDarmowe przetargiPrzetargi dla firmPlatformy
Przetargi Logistyka dolnośląskie 2026 | BZP, TED | Atlas Przetargów

Radar popytu · kupują to regularnie

Kto regularnie kupuje: Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży

Zamawiający, których historia postępowań w tym zakresie układa się w powtarzalny cykl. Najpierw ci z najbliższym spodziewanym oknem kolejnego postępowania.

  1. Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
    Wrocław·CPV 6351·kupuje co ~3 mc·ostatnio 03.06.2026
    spodziewane okno: sie 2026 – wrz 2026
    przetargi →alert
  2. Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego
    Wrocław·CPV 6351·kupuje co ~11 mc·ostatnio 15.01.2026
    spodziewane okno: wrz 2026 – mar 2027
    przetargi →alert
  3. PGL LP Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka
    Bystrzyca Kłodzka·CPV 6351·kupuje co ~8 mc·ostatnio 11.06.2026
    spodziewane okno: gru 2026 – mar 2027
    przetargi →alert
  4. Gmina Rudna
    Rudna·CPV 6351·kupuje co ~11 mc·ostatnio 07.04.2026
    spodziewane okno: gru 2026 – maj 2027
    przetargi →alert
  5. "dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej" Sp. z o.o.
    Wrocław·CPV 6350·kupuje co ~4 mc·ostatnio 11.02.2026
    przetargi →alert
  6. Powiat Wołowski
    Wołów·CPV 6351·kupuje co ~4 mc·ostatnio 16.03.2026
    przetargi →alert
  7. Gmina Wołów
    Wołów·CPV 6351·kupuje co ~5 mc·ostatnio 01.08.2025
    przetargi →alert
  8. Akademia Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa
    Wałbrzych·CPV 6351·kupuje co ~2 mc·ostatnio 21.02.2024
    przetargi →alert
  9. Centrum Placówek Kształcenia Zawodowego We Wrocławiu
    Wrocław·CPV 6351·kupuje co ~2 mc·ostatnio 25.02.2025
    przetargi →alert

Metodologia: kadencja = średni odstęp między kolejnymi postępowaniami tego zamawiającego w tej grupie CPV (to obserwacja z historii, nie obietnica publikacji). Spodziewane okno rzutuje kadencję na kolejny cykl. Wzorzec wykryto u 9 podmiotów w tym zakresie (po zawężeniu do województwa).

Rynek w liczbach · ostatnie 12 miesięcy

Rynek: logistyka · woj. Dolnośląskie

Wielkość i dynamika tego segmentu zamówień publicznych policzona z ogłoszeń BZP i TED, z pominięciem duplikatów.

42▼ 39,1% r/r
nowych postępowań
129,8 mln zł
kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
~3,6
ofert na postępowanie
28,6% z jedną ofertą

Trend rynku

Nowe postępowania miesięcznieostatnie 24 miesiące

Jaśniejszy słupek: bieżący miesiąc (dane niepełne).

Źródło: Atlas Przetargów · atlasprzetargow.pl

Najskuteczniejsi wykonawcy

  1. 1.
    KAROTEN Sławomir Marchewski
    17 wygr.
  2. 2.
    Cristal Travelnet Sp. z o.o.
    13 wygr.
  3. 3.
    Biuro Turystyczne Skaut Tour Sp. z o.o.
    11 wygr.
  4. 4.
    IJOT Sp. z o.o.
    10 wygr.
  5. 5.
    Sun&More Sp. z o.o.
    9 wygr.

Najwięksi zamawiający

Metodologia: postępowania = ogłoszenia otwierające. Wartość rynku = suma kwalifikowanych części rozstrzygnięć w PLN (wartość umowy, a przy jej braku cena wybranej oferty), każda część liczona raz; dla starszego wyniku bez danych części używamy jawnej wartości całego ogłoszenia. Mediana budżetu jest ukryta bez potwierdzonej podstawy otwierającego ogłoszenia PLN. Oferty liczymy tam, gdzie ogłoszenie o wyniku je podaje. Kwoty liderów pokazujemy tylko przy właściwym markerze valueBasis dla zamawiającego lub wykonawcy. Dynamika r/r porównuje pełne 12-miesięczne okna.

1.
Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
79 post.
  • 2.
    Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia
    28 post.
  • 3.
    Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
    12 post.
  • 4.
    Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego
    10 post.
  • 5.
    Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
    9 post.