Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
3 096 300 zł
Umowa zawarta
30 lipca 2026
Okres realizacji
do 31 sierpnia 2027
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 3 096 300 zł – 3 130 500 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%b) kryterium jakościowe (A): aplikacja internetowa, posiadająca funkcjonalności wskazane w30%c) Kryterium jakościowe (S) - Certyfikat „Stołówka z Certyfikatem Zdrowego i Racjonalnego 5%d) Kryterium społeczne (O) – zatrudnienie osoby z niepełnosprawnościami – waga kryterium5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi restauracyjne i organizacja żywienia uczniów i przedszkolaków Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 27 we Wrocławiu

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława Broniewskiego we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi restauracyjne i organizacja żywienia uczniów i przedszkolaków Zespołu Szkolno –…”, wybierając ofertę wykonawcy HORYZONTY SMAKU CZARNECKA, KRUCZYŃSKA, WÓJCIK-ROGALSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Cena wybranej oferty: 3 096 300 zł. Złożono 4 oferty.

Cena wybranej oferty
3 096 300 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 czerwca 2026

    Termin ofert: 2 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HORYZONTY SMAKU CZARNECKA, KRUCZYŃSKA, WÓJCIK-ROGALSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Wrocław), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 3 096 300,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 3 096 300,00 zł do 3 130 500,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 sierpnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława Broniewskiego we Wrocławiu

1.3.)Oddział zamawiającego

SP 64

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000692883

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wojszycka 1

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

53-006

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pzp@ludwiklegal.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sp64.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ff637e15-d7bf-40ed-86fe-b34cc344e600

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi restauracyjne i organizacja żywienia uczniów i przedszkolaków
Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 27 we Wrocławiu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ff637e15-d7bf-40ed-86fe-b34cc344e600

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413240

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00301987

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSP 27/10/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie organizacji, przygotowywania i wydawania posiłków w nowo powstałej placówce oświatowej ZSP 27 we Wrocławiu, zgodnie z opisem zawartym w–załączniku nr 8 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawcy, którzy zamierzają złożyć ofertę w ramach niniejszego postępowania, odbyli obowiązkową wizję lokalną w miejscu wydawania posiłków, tj. w nowopowstającym budynku oświatowym – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 27, przy ulicy Zwycięskiej 41a, 53-033 Wrocław. Zamawiający ustala termin wizji lokalnej na dzień 25.06.2026 r. na godz. 09:00 Miejsce zbiórki: przed wejściem głównym do budynku. Celem wizji jest zapoznanie Wykonawców z warunkami lokalnymi w czasie wykonywania przedmiotu zamówienia ze szczególnym uwzględnieniem możliwości logistycznych w czasie przygotowywania i wydawania posiłków. Odbycie wizji lokalnej jest niezbędne celem oszacowania przyszłych kosztów związanych z realizacją. Wykonawcy, którzy zamierzają wziąć udział w wizji lokalnej, proszeni są o przybycie do placówki, z 5 minutowym wyprzedzeniem. Oferty Wykonawców, którzy nie uczestniczyli w wizji lokalnej, zostaną odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18) ustawy Pzp.

4.5.3.)Główny kod CPV

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3096300,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3130500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3096300,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HORYZONTY SMAKU CZARNECKA, KRUCZYŃSKA, WÓJCIK-ROGALSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8943040218

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2296520,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55523100-3Usługi w zakresie posiłków szkolnyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
376 000 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł1 008 596 zł
Rozstęp międzykwartylowy
793 596 zł
Źródło próbki
CPV 55523100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
376 000 zł
Górny kwartyl
1 008 596 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława Broniewskiego we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 3 096 300 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55523100-3 (Usługi w zakresie posiłków szkolnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: HORYZONTY SMAKU CZARNECKA, KRUCZYŃSKA, WÓJCIK-ROGALSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.