AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa elementów infrastruktury teleinformatycznej oraz komputerów i akcesoriów IT - w podziale na 2 części

Zamawiający Finansowy (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Dostawa elementów infrastruktury teleinformatycznej oraz komputerów i akcesoriów IT - w…”. Termin składania ofert upływa 30 września 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: FinansowyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 27 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
30 września 2026, 10:00
27d 16h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 615 375 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    27 sierpnia 2026

    Termin ofert: 30 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i konfiguracja elementów infrastruktury teleinformatycznej oraz komputerów i akcesoriów IT w podziale na 2 części.

  • 2

    RyzykoZamawiający wymaga gwarancji na elementy obu części oraz wskazuje wykluczenie na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp i ograniczenia dotyczące wykonawców oraz podwykonawców z państw trzecich niebędących stronami właściwych umów międzynarodowych.

  • 3

    ZakresCzęść 1 obejmuje serwery, przełączniki sieciowe, zasilacze UPS, serwerowy system operacyjny, licencje oraz wdrożenie i konfigurację środowiska wirtualizacyjnego, a część 2 obejmuje laptopy, tablety z klawiaturą, dyski do macierzy NAS, modem 5G z routerem Wi-Fi i pamięci RAM.

  • 4

    ZakresCzęść 1 ma być wykonana jednorazowo w terminie nie dłuższym niż 60 dni od zawarcia umowy, w tym dostawa sprzętu i licencji w 45 dni, a wdrożenie i konfiguracja w minimum 10 dni; część 2 ma być wykonana w terminie nie dłuższym niż 40 dni, jednak nie później niż do dnia 30 grudnia 2026 r.

  • 5

    Zakresramach części 1 zamawiający zastrzega opcję dostawy dodatkowego serwera typu 1, a jej niezrealizowanie nie daje wykonawcy żadnych roszczeń.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

RZECZNIK FINANSOWY

NIP

5251566173

Adres

ul. Nowogrodzka 47A, 00-695 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa elementów infrastruktury teleinformatycznej oraz komputerów i akcesoriów IT - w podziale na 2 części

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

Dodatkowe kody CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe; 30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami; 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania; 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego; 30213100-6 - Komputery przenośne; 30213200-7 - Komputer tablet; 30237200-1 - Akcesoria komputerowe; 30237270-2 - Torby na komputery przenośne; 32400000-7 - Sieci

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp. Zamawiający żąda złożenia podmiotowego środka dowodowego, o którym mowa w § 2 ust. 1 pkt 6 rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 3 sierpnia 2023 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów l
  • Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp. Zamawiający żąda złożenia podmiotowego środka dowodowego, o którym mowa w § 2 ust. 1 pkt 7 rozporządzenia ws. dokumentów, z zastrzeżeniem zapisów SWZ o certyfikatach wykonawcy zamówień publicznych. Szczegóły w SWZ.
  • Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp. Zamawiający żąda złożenia podmiotowego środka dowodowego, o którym mowa w § 2 ust. 1 pkt 6 rozporządzenia ws. dokumentów, z zastrzeżeniem zapisów SWZ o certyfikatach wykonawcy zamówień publicznych. Szczegóły w SWZ.
  • Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i pkt 2 ustawy Pzp. Zamawiający żąda złożenia podmiotowego środka dowodowego, o którym mowa w § 2 ust. 1 pkt 1 rozporządzenia ws. dokumentów, z zastrzeżeniem zapisów SWZ o certyfikatach wykonawcy zamówień publicznych. Szczegóły w SWZ.
  • Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp. Zamawiający żąda złożenia podmiotowego środka dowodowego, o którym mowa w § 2 ust. 1 pkt 1 rozporządzenia ws. dokumentów, z zastrzeżeniem zapisów SWZ o certyfikatach wykonawcy zamówień publicznych. Szczegóły w SWZ.
  • Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp. Zamawiający żąda złożenia podmiotowego środka dowodowego, o którym mowa w § 2 ust. 1 pkt 7 rozporządzenia ws. dokumentów, z zastrzeżeniem zapisów SWZ o certyfikatach wykonawcy zamówień publicznych. Szczegóły w SWZ.
  • Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g ustawy Pzp, art.108 ust. 1 pkt 2 i 4 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z
  • Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Zamawiający żąda złożenia podmiotowego środka dowodowego, o którym mowa w § 2 ust. 1 pkt 7 rozporządzenia ws. dokumentów, z zastrzeżeniem zapisów SWZ o certyfikatach wykonawcy zamówień publicznych. Szczegóły w SWZ.
  • Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający żąda złożenia podmiotowego środka dowodowego, o którym mowa w § 2 ust. 1 pkt 7 rozporządzenia ws. dokumentów, z zastrzeżeniem zapisów SWZ o certyfikatach wykonawcy zamówień publicznych. Szczegóły w SWZ.
  • Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp. Zamawiający żąda złożenia podmiotowego środka dowodowego, o którym mowa w § 2 ust. 1 pkt 7 rozporządzenia ws. dokumentów, z zastrzeżeniem zapisów SWZ o certyfikatach wykonawcy zamówień publicznych. Szczegóły w SWZ.
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-30 10:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48820000-2Serwery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
615 375 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
332 250 zł2 219 453 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 887 203 zł
Źródło próbki
CPV 48820000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
332 250 zł
Mediana
615 375 zł
Górny kwartyl
2 219 453 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 30.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Finansowy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48820000-2 - Serwery. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.