- Umowa zawartaCzęść 22Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty39 960 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 23Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty424 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 24Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty22 780 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 25Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty2125 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 26Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty5378 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 27Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty5016 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 28Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty149 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 29Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty8346 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 30Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty26 649 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 31Medi-Pro Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty10 109 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 32Medi-Pro Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty22 745 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 33Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty2786 zł1 oferta
Dostawa środków dezynfekcyjnych oraz preparatów biobójczych (ZP-39/2026)
Zamawiający Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa środków dezynfekcyjnych oraz preparatów biobójczych (ZP-39/2026)”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 146 466 zł. Złożono 14 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 146 466 zł
- Liczba ofert
- 14 ofertłącznie, 12 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 marca 2026
Termin ofert: 16 kwietnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 kwietnia 2026
Nowy termin: 21 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 219693-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 kwietnia 2026
Zmienia wersję 249671-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 sierpnia 2026
6 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
26 sierpnia 2026
23 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
26 sierpnia 2026
13 ofert5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
26 sierpnia 2026
14 ofert2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Bialmed Sp. z o.o. (Warszawa) oraz Medi-Pro Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 146 466,39 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 14 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej |
| REGON | 118417683 |
| Adres | ul. Cegłowska 80, 01-809 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa środków dezynfekcyjnych oraz preparatów biobójczych (ZP-39/2026) |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0022 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0022 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0022 – Wartość wybranej oferty | 39 960 PLN |
| Część LOT-0022 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0023 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0023 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0023 – Wartość wybranej oferty | 424 PLN |
| Część LOT-0023 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0024 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0024 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0024 – Wartość wybranej oferty | 22 780 PLN |
| Część LOT-0024 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0025 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0025 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0025 – Wartość wybranej oferty | 2 125 PLN |
| Część LOT-0025 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0026 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0026 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0026 – Wartość wybranej oferty | 5 378 PLN |
| Część LOT-0026 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0027 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0027 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0027 – Wartość wybranej oferty | 5 016 PLN |
| Część LOT-0027 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0028 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0028 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0028 – Wartość wybranej oferty | 149 PLN |
| Część LOT-0028 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0029 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0029 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0029 – Wartość wybranej oferty | 8 346 PLN |
| Część LOT-0029 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0030 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0030 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0030 – Wartość wybranej oferty | 26 649 PLN |
| Część LOT-0030 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0031 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0031 – Wybrany wykonawca | Medi-Pro Sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0031 – Wartość wybranej oferty | 10 109 PLN |
| Część LOT-0031 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0032 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0032 – Wybrany wykonawca | Medi-Pro Sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0032 – Wartość wybranej oferty | 22 745 PLN |
| Część LOT-0032 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0033 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0033 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0033 – Wartość wybranej oferty | 2 786 PLN |
| Część LOT-0033 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.