- Umowa zawartaCzęść 11CITONET-WARSZAWA Sp. z o.o.· ToruńCena wybranej oferty36 777 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 12Abena Polska Sp. z o.o.· GoleniówCena wybranej oferty27 683 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 13Medi-Pro Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty183 362 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 14HENRY KRUSE Sp. z o.o.· KobierzyceCena wybranej oferty77 977 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 15Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty108 108 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 16Medi-Pro Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty4860 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 17Schulke Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty3434 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 18Schulke Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty3402 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 19Schulke Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty687 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 20KIKGEL Sp. z o.o.· UjazdCena wybranej oferty151 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 21KIKGEL Sp. z o.o.· UjazdCena wybranej oferty229 zł1 oferta
Dostawa środków dezynfekcyjnych oraz preparatów biobójczych (ZP-39/2026)
Zamawiający Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa środków dezynfekcyjnych oraz preparatów biobójczych (ZP-39/2026)”, wybierając 8 wykonawców. Łączna wartość ofert: 446 671 zł. Złożono 23 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 446 671 zł
- Liczba ofert
- 23 ofertłącznie, 11 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 marca 2026
Termin ofert: 16 kwietnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 kwietnia 2026
Nowy termin: 21 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 219693-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 kwietnia 2026
Zmienia wersję 249671-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 sierpnia 2026
6 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
26 sierpnia 2026
23 ofert8 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
26 sierpnia 2026
13 ofert5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
26 sierpnia 2026
14 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 8 wykonawców: CITONET-WARSZAWA Sp. z o.o. (Toruń), Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. (Toruń), Abena Polska Sp. z o.o. (Goleniów), Medi-Pro Sp. z o.o. (Warszawa), HENRY KRUSE Sp. z o.o. (Kobierzyce) oraz 3 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 446 670,61 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 23 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej |
| REGON | 118417683 |
| Adres | ul. Cegłowska 80, 01-809 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa środków dezynfekcyjnych oraz preparatów biobójczych (ZP-39/2026) |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0011 – Wybrani wykonawcy | CITONET-WARSZAWA Sp. z o.o., Toruń; Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A., Toruń |
| Część LOT-0011 – Wartość wybranej oferty | 36 777 PLN |
| Część LOT-0011 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0012 – Wybrany wykonawca | Abena Polska Sp. z o.o., Goleniów |
| Część LOT-0012 – Wartość wybranej oferty | 27 683 PLN |
| Część LOT-0012 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0013 – Wybrany wykonawca | Medi-Pro Sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0013 – Wartość wybranej oferty | 183 362 PLN |
| Część LOT-0013 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0014 – Wybrany wykonawca | HENRY KRUSE Sp. z o.o., Kobierzyce |
| Część LOT-0014 – Wartość wybranej oferty | 77 977 PLN |
| Część LOT-0014 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0015 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0015 – Wartość wybranej oferty | 108 108 PLN |
| Część LOT-0015 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0016 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0016 – Wybrany wykonawca | Medi-Pro Sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0016 – Wartość wybranej oferty | 4 860 PLN |
| Część LOT-0016 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0017 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0017 – Wybrany wykonawca | Schulke Polska Sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0017 – Wartość wybranej oferty | 3 434 PLN |
| Część LOT-0017 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0018 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0018 – Wybrany wykonawca | Schulke Polska Sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0018 – Wartość wybranej oferty | 3 402 PLN |
| Część LOT-0018 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0019 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0019 – Wybrany wykonawca | Schulke Polska Sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0019 – Wartość wybranej oferty | 687 PLN |
| Część LOT-0019 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0020 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0020 – Wybrany wykonawca | KIKGEL Sp. z o.o., Ujazd (NIP: 7732478124) |
| Część LOT-0020 – Wartość wybranej oferty | 151 PLN |
| Część LOT-0020 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0021 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0021 – Wybrany wykonawca | KIKGEL Sp. z o.o., Ujazd (NIP: 7732478124) |
| Część LOT-0021 – Wartość wybranej oferty | 229 PLN |
| Część LOT-0021 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.