- Umowa zawartaCzęść 3P.U. Green Garden Łukasz Boroń· MasłońskieCena wybranej oferty361 420 zł2 oferty
- UnieważnionaCzęść 21 oferta
Rozbudowa kolekcji terenowych w Śląskim Ogrodzie Botanicznym
Zamawiający Śląski Ogród Botaniczny (Mikołów, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Rozbudowa kolekcji terenowych w Śląskim Ogrodzie Botanicznym”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 361 420 zł. Złożono 3 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 361 420 zł
- Liczba ofert
- 3 ofertyłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=297, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 lutego 2026
Termin ofert: 8 kwietnia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 lipca 2026
Nowy termin: 17 sierpnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 lipca 2026
Nowy termin: 25 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 466062-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 sierpnia 2026
Nowy termin: 1 września 2026 10:00Zmienia wersję 525855-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
26 sierpnia 2026
3 oferty1 wykonawca - Sprostowanie
28 sierpnia 2026
Nowy termin: 4 września 2026 10:00Zmienia wersję 572465-2026
Otwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Inny powód.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Śląski Ogród Botaniczny |
| NIP | 6351681750 |
| Adres | ul. Sosnowa 5, 43-190 Mikołów |
| Region (NUTS) | PL22C – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Rozbudowa kolekcji terenowych w Śląskim Ogrodzie Botanicznym |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych |
| Dodatkowe kody CPV | 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne; 71421000-5 - Usługi wkomponowywania ogrodów w krajobraz; 45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu; 45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu; 77312000-0 - Usługi usuwania chwastów; 45236230-1 - Wyrównywanie terenu ogrodów; 45252124-3 - Przepompowywanie; 77100000-1 - Usługi rolnicze |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | P.U. Green Garden Łukasz Boroń, Masłońskie (NIP: 5771928725) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 361 420 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-13+02:00 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.