Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Starachowice oraz odbieranie i zagospodarowanie odpadów z PSZOK
Zamawiający Gmina Starachowice (Starachowice, Świętokrzyskie) prowadzi postępowanie „Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości…”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 11:00. Planowany budżet: 33 837 831 zł. Wadium: 600 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 33 837 831 zł
- Wadium
- 600 000 zł
- Termin składania ofert
- 14 września 2026, 11:007d 23h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=381, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 czerwca 2026
Termin ofert: 29 lipca 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
10 lipca 2026
Nowy termin: 5 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 422553-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 lipca 2026
Nowy termin: 10 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 477484-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
06 sierpnia 2026
Nowy termin: 20 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 496962-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 sierpnia 2026
Nowy termin: 27 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 546213-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
25 sierpnia 2026
Nowy termin: 9 września 2026 11:00Zmienia wersję 571757-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
04 września 2026
Nowy termin: 14 września 2026 11:00Zmienia wersję 586997-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 14 września 2026 roku o godzinie 11:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 01.01.2027 – 31.12.2028.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena ofertowa a) cena netto za 1 Mg odebranych od właścicieli nieruchomości odpadów komunalnych – 30 % b) cena netto za 1 Mg zagospodarowanych tych odpadów komunalnych – 30 %.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Starachowice oraz odbieranie i zagospodarowanie odpadów z….
- 5
RyzykoWadium: 600 000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2024 r. wygrał Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Fart Bis Sp. z o.o.
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 4,5 ofert na postępowanie przy 166 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem