- Umowa zawartaCzęść 1Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych "GEO-SERWIS" Andrzej Ignatowicz Andrzej Kamiński s.c.· BiałystokCena wybranej oferty335 638 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych "GEO-SERWIS" Andrzej Ignatowicz Andrzej Kamiński s.c.· BiałystokCena wybranej oferty376 814 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 3
- Umowa zawartaCzęść 4Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych "GEO-SERWIS" Andrzej Ignatowicz Andrzej Kamiński s.c.· BiałystokCena wybranej oferty393 726 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 5
- Umowa zawartaCzęść 6Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych "GEO-SERWIS" Andrzej Ignatowicz Andrzej Kamiński s.c.· BiałystokCena wybranej oferty269 966 zł1 oferta
Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych gmina Zabłudów z podziałem na 6 części
Zamawiający Powiat Białostocki - Starostwo Powiatowe w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych gmina…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 1 376 143 zł. Złożono 4 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 1 376 143 zł
- Liczba ofert
- 4 ofertyłącznie, 6 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=602, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 kwietnia 2026
Termin ofert: 19 maja 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
21 sierpnia 2026
4 oferty5 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Powiat Białostocki - Starostwo Powiatowe w Białymstoku |
| NIP | 9661579415 |
| Adres | ul. Borsucza 2, 15-569 Białystok |
| Region (NUTS) | PL841 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków oraz opracowanie baz danych gmina Zabłudów z podziałem na 6 części |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71355000-1 - Usługi pomiarowe |
| Dodatkowe kody CPV | 71354000-4 - Usługi sporządzania map |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrani wykonawcy | Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych "GEO-SERWIS" Andrzej Ignatowicz Andrzej Kamiński s.c., Białystok (NIP: 9660837097); Usługi Geodezyjne CROMA Szymon Żegarski, Zaścianki (NIP: 8441997564); GEO-RAW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Białystok (NIP: 5423448957); Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Informatyczne LIMBUS s. c. Małgorzata Wilczewska Dariusz Wilczewski, Białystok (NIP: 5423074712); Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Kartograficznych Erfgeo Bartłomiej Kowalski, Białystok (NIP: 5422987008) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 335 638 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-10Z |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrani wykonawcy | Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych "GEO-SERWIS" Andrzej Ignatowicz Andrzej Kamiński s.c., Białystok (NIP: 9660837097); Usługi Geodezyjne CROMA Szymon Żegarski, Zaścianki (NIP: 8441997564); GEO-RAW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Białystok (NIP: 5423448957); Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Informatyczne LIMBUS s. c. Małgorzata Wilczewska Dariusz Wilczewski, Białystok (NIP: 5423074712); Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Kartograficznych Erfgeo Bartłomiej Kowalski, Białystok (NIP: 5422987008) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 376 814 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-10Z |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrani wykonawcy | Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych "GEO-SERWIS" Andrzej Ignatowicz Andrzej Kamiński s.c., Białystok (NIP: 9660837097); Usługi Geodezyjne CROMA Szymon Żegarski, Zaścianki (NIP: 8441997564); GEO-RAW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Białystok (NIP: 5423448957); Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Informatyczne LIMBUS s. c. Małgorzata Wilczewska Dariusz Wilczewski, Białystok (NIP: 5423074712); Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Kartograficznych Erfgeo Bartłomiej Kowalski, Białystok (NIP: 5422987008) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 393 726 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-10Z |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0006 – Wybrani wykonawcy | Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych "GEO-SERWIS" Andrzej Ignatowicz Andrzej Kamiński s.c., Białystok (NIP: 9660837097); Usługi Geodezyjne CROMA Szymon Żegarski, Zaścianki (NIP: 8441997564); GEO-RAW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Białystok (NIP: 5423448957); Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Informatyczne LIMBUS s. c. Małgorzata Wilczewska Dariusz Wilczewski, Białystok (NIP: 5423074712); Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Kartograficznych Erfgeo Bartłomiej Kowalski, Białystok (NIP: 5422987008) |
| Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty | 269 966 PLN |
| Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0006 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-10Z |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →