To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.
Zakup sprzętu medycznego. PN-88/26/SW
Postępowanie „Zakup sprzętu medycznego. PN-88/26/SW” zamawiającego Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) zostało unieważnione. Złożono 2 oferty.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 732 673 zł
- Liczba ofert
- 2 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 maja 2026
Termin ofert: 24 czerwca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 czerwca 2026
Nowy termin: 29 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 357289-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
25 czerwca 2026
Nowy termin: 6 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 421719-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
12 sierpnia 2026
2 oferty - Wynik: bez wyboru
12 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: ins-fund.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy |
| NIP | 5250008057 |
| Adres | ul. W. K. Roentgena 5, 02-781 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup sprzętu medycznego. PN-88/26/SW |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33192000-2 - Meble medyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Liczba złożonych ofert | 2 |
Informacje dodatkowe
1. Dokumenty i oświadczenia do złożenia wraz z ofertą określa rozdz. XIII SWZ. 2. Przedmiotowe środki dowodowe określa rozdz. XV SWZ, W przypadku gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie z wyłączeniem przypadku, gdy przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert określonych w Rozdz. XXVII SWZ lub, pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 3. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, składa w wyznaczonym terminie aktualne na dzień złożenia podmiotowe środki dowodowe określone w rozdz. XIV SWZ. 4. Rodzaje wymaganych dokumentów, zasady ich składania przez wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, podmioty udostępniające zasoby, podwykonawców i podmioty zagraniczne określone zostały w SWZ. 5. Klauzula informacyjna z art. 13 RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia – zawiera rozdz. XXXVI SWZ. 6. Zamawiający zastrzega możliwość zastosowania art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 7. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: nie zostali objęci zakazem udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 oraz Rozporządzenia Rady (UE) 2025/2033 - w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014, dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (dalej: „Rozporządzenie Rady UE”). Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia w zakresie wskazanym w ustawie UOBN oraz Rozporządzeniu Rady UE składane jest przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym (Załącznik nr 1 do SWZ) i stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia w postępowaniu, odpowiednio na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. 8. Zamówienie współfinansowane ze środków określonych w projekcie pn. „Inwestycje w AOS NIO-PIB w Warszawie w celu poprawy dostępu do diagnostyki onkologicznej i opieki jednego dnia” nr – FENX.06.01-IP.03-0028/25 w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. 9. Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w
ogłoszeniu o zamówieniu - w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego. 10. Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, ponieważ składani ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.