Utrzymanie systemów bezpieczeństwa i urządzeń obsługi dwóch tuneli w ciągu drogi ekspresowej S52 wraz z przynależną infrastrukturą do tuneli i obsługą Centrum Zarządzania Ruchem
Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Utrzymanie systemów bezpieczeństwa i urządzeń obsługi dwóch tuneli w ciągu drogi…”, wybierając ofertę wykonawcy Voltar System sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 6 960 000 zł.
- Cena wybranej oferty
- 6 960 000 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=465, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 grudnia 2024
Termin ofert: 28 stycznia 2025 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
21 stycznia 2025
Nowy termin: 11 lutego 2025 11:00Zmienia wersję 766405-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 lutego 2025
Nowy termin: 20 lutego 2025 11:00Zmienia wersję 40190-2025
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
14 lutego 2025
Nowy termin: 7 marca 2025 11:00Zmienia wersję 75446-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
19 sierpnia 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Voltar System sp. z o.o. (Tychy).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 6 960 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad |
| Miejscowość | Kraków |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Utrzymanie systemów bezpieczeństwa i urządzeń obsługi dwóch tuneli w ciągu drogi ekspresowej S52 wraz z przynależną infrastrukturą do tuneli i obsługą Centrum Zarządzania Ruchem |
| Główny Kod CPV | 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne |
| Część nr LOT-0001 | Utrzymanie systemów bezpieczeństwa i urządzeń obsługi dwóch tuneli w ciągu drogi ekspresowej S52 wraz z przynależną infrastrukturą do tuneli i obsługą Centrum Zarządzania Ruchem |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
W zakresie pkt 5.1.3 tego Ogłoszenia Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany, zgodnie z Umową i powszechnie obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa w terminie 24 miesięcy, licząc (zgodnie z kodeksem cywilnym) od dnia podpisania Umowy, z uwzględnieniem zasad określonych w Tomie II SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.