Przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania nieruchomości dawnej octowni na siedzibę Muzeum Okręgowego w Lesznie.
Zamawiający Muzeum Okręgowe w Lesznie (Leszno, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „Przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania nieruchomości dawnej octowni na…”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 11:00. Wadium: 100 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
- Wadium
- 100 000 zł
- Termin składania ofert
- 18 września 2026, 11:0018d 4h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7075, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 kwietnia 2026
Termin ofert: 14 maja 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 lipca 2026
Nowy termin: 21 sierpnia 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 lipca 2026
Nowy termin: 24 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 484985-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 sierpnia 2026
Nowy termin: 31 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 497147-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawcę
11 sierpnia 2026
5 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
17 sierpnia 2026
Nowy termin: 10 września 2026 11:00Zmienia wersję 534358-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
27 sierpnia 2026
Nowy termin: 18 września 2026 11:00Zmienia wersję 566310-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 18 września 2026 roku o godzinie 11:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania nieruchomości dawnej octowni na siedzibę Muzeum Okręgowego w Lesznie.
- 5
RyzykoWadium: 100 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania nieruchomości dawnej octowni na siedzibę Muzeum Okręgowego w Lesznie. |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| Dodatkowe kody CPV | 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków; 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych; 45454000-4 - Roboty restrukturyzacyjne; 45453100-8 - Roboty renowacyjne; 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych; 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne; 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne; 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych; 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca, najpóźniej w dniu składania ofert a przed upływem terminu składania ofert, winien wnieść wadium w wysokości 100 000,00 zł (słownie: sto tysięcy złotych 00/100) - szczegóły w dokumentach zamówienia. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-18 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.