AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Ogłoszenie TED

Zamawiający Miasto Suwałki (Suwałki, Podlaskie) prowadzi postępowanie „Ogłoszenie TED”. Planowany budżet: 47 059 776 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Miasto SuwałkiSuwałki, Podlaskieopublikowano 27 września 2022
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
47 059 776 zł
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

90 wpisów
  1. Ogłoszenie

    04 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Ogłoszenie

    08 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Ogłoszenie

    15 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Ogłoszenie

    15 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Ogłoszenie

    18 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Ogłoszenie

    27 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Ogłoszenie

    29 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wynik postępowania

    03 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wynik postępowania

    03 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wynik postępowania

    05 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wynik postępowania

    10 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wynik postępowania

    10 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wynik postępowania

    10 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wynik postępowania

    19 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wynik postępowania

    19 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    26 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Ogłoszenie

    30 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Ogłoszenie

    27 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    22 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Ogłoszenie

    27 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wynik postępowania

    22 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wynik postępowania

    10 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    04 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Ogłoszenie

    11 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Ogłoszenie

    21 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Ogłoszenie

    02 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Ogłoszenie

    08 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    18 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Ogłoszenie

    23 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Ogłoszenie

    11 kwietnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    06 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Ogłoszenie

    11 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    27 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Ogłoszenie

    27 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    27 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Ogłoszenie

    01 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Ogłoszenie

    01 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Wynik postępowania

    10 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Wynik postępowania

    10 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  40. Ogłoszenie

    13 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    17 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  42. Ogłoszenie

    20 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  43. Ogłoszenie

    24 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  44. Ogłoszenie

    24 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  45. Ogłoszenie

    27 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  46. Wynik postępowania

    01 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  47. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    05 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  48. Ogłoszenie

    06 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  49. Ogłoszenie

    08 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  50. Ogłoszenie

    13 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  51. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    19 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  52. Ogłoszenie

    22 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  53. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    08 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  54. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    12 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  55. Wynik postępowania

    12 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  56. Ogłoszenie

    12 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  57. Ogłoszenie

    17 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  58. Wynik postępowania

    23 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  59. Ogłoszenie

    30 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  60. Ogłoszenie

    31 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  61. Wynik postępowania

    16 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  62. Wynik postępowania

    26 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  63. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    27 września 2022

  64. Ogłoszenie

    30 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  65. Wynik postępowania

    03 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  66. Ogłoszenie

    18 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  67. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    26 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  68. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    26 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  69. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    26 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  70. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    26 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  71. Wynik postępowania

    26 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  72. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    28 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  73. Ogłoszenie

    31 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  74. Ogłoszenie

    31 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  75. Ogłoszenie

    31 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  76. Ogłoszenie

    31 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  77. Ogłoszenie

    02 listopada 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  78. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    07 listopada 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  79. Wynik postępowania

    07 listopada 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  80. Wynik postępowania

    11 listopada 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  81. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    11 listopada 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  82. Ogłoszenie

    16 listopada 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  83. Ogłoszenie

    18 listopada 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  84. Wynik postępowania

    02 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  85. Wynik postępowania

    05 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  86. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    07 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  87. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    07 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  88. Wynik postępowania

    09 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  89. Ogłoszenie

    12 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  90. Ogłoszenie

    12 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09300000-22
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 480 479 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
543 495 zł16 589 966 zł
Rozstęp międzykwartylowy
16 046 471 zł
Źródło próbki
CPV 09300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Ten
Dolny kwartyl
543 495 zł
Mediana
1 480 479 zł
Górny kwartyl
16 589 966 zł
Ten przetarg (47 059 776 zł) znajduje się znacznie powyżej typowego zakresu.
Budżet jest wyraźnie wyższy niż w większości podobnych postępowań, to może być duży lub złożony kontrakt. +3079% względem mediany.
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert nie został precyzyjnie określony w pobranych danych — zweryfikuj termin bezpośrednio w ogłoszeniu źródłowym.
Miasto Suwałki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Suwałki.
Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 47 059 776 zł. To kwota bez VAT, służąca m.in. do ustalenia właściwej procedury (krajowa/unijna).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09300000-2. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.