Opublikowano wynik postępowania
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Ogłoszenie TED

Zamawiający Miasto Suwałki (Suwałki, Podlaskie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”.

Zamawiający: Miasto SuwałkiSuwałki, Podlaskieopublikowano 1 lipca 2022
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 335 657 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

63 wpisów
  1. Ogłoszenie

    04 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Ogłoszenie

    08 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Ogłoszenie

    15 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Ogłoszenie

    15 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Ogłoszenie

    18 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Ogłoszenie

    27 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Ogłoszenie

    29 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wynik postępowania

    03 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wynik postępowania

    03 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wynik postępowania

    05 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wynik postępowania

    10 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wynik postępowania

    10 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wynik postępowania

    10 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wynik postępowania

    19 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wynik postępowania

    19 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    26 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Ogłoszenie

    30 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Ogłoszenie

    27 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    22 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Ogłoszenie

    27 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wynik postępowania

    22 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wynik postępowania

    10 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    04 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Ogłoszenie

    11 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Ogłoszenie

    21 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Ogłoszenie

    02 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Ogłoszenie

    08 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    18 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Ogłoszenie

    23 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Ogłoszenie

    11 kwietnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    06 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Ogłoszenie

    11 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    27 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Ogłoszenie

    27 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    27 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Ogłoszenie

    01 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Ogłoszenie

    01 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Wynik postępowania

    10 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Wynik postępowania

    10 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  40. Ogłoszenie

    13 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    17 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  42. Ogłoszenie

    20 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  43. Ogłoszenie

    24 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  44. Ogłoszenie

    24 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  45. Ogłoszenie

    27 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  46. Wynik postępowaniaBieżące

    01 lipca 2022

  47. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    05 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  48. Ogłoszenie

    06 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  49. Ogłoszenie

    08 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  50. Ogłoszenie

    13 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  51. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    19 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  52. Ogłoszenie

    22 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  53. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    08 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  54. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    12 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  55. Wynik postępowania

    12 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  56. Ogłoszenie

    12 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  57. Ogłoszenie

    17 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  58. Wynik postępowania

    23 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  59. Ogłoszenie

    30 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  60. Ogłoszenie

    31 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  61. Wynik postępowania

    16 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  62. Wynik postępowania

    26 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  63. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    27 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111200-0Roboty w zakresie przygotowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
335 657 zł
Próbka: 30 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
244 437 zł1 013 186 zł
Rozstęp międzykwartylowy
768 749 zł
Źródło próbki
CPV 45111200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
244 437 zł
Mediana
335 657 zł
Górny kwartyl
1 013 186 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Suwałki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Suwałki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.