AktywneTEDcorr
Ogłoszenie

Ogłoszenie TED

Zamawiający Miasto Suwałki (Suwałki, Podlaskie) prowadzi postępowanie „Ogłoszenie TED” w trybie: corr.

Otwórz na TED
Zamawiający: Miasto SuwałkiSuwałki, Podlaskieopublikowano 6 lipca 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 382 335 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

65 wpisów
  1. Ogłoszenie

    04 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Ogłoszenie

    08 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Ogłoszenie

    15 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Ogłoszenie

    15 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Ogłoszenie

    18 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Ogłoszenie

    27 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Ogłoszenie

    29 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wynik postępowania

    03 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wynik postępowania

    03 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wynik postępowania

    05 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wynik postępowania

    10 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wynik postępowania

    10 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wynik postępowania

    10 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wynik postępowania

    19 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wynik postępowania

    19 marca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    26 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Ogłoszenie

    30 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Ogłoszenie

    27 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    22 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Ogłoszenie

    27 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wynik postępowania

    22 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wynik postępowania

    10 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    04 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Ogłoszenie

    11 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Ogłoszenie

    21 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Ogłoszenie

    02 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Ogłoszenie

    08 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    18 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Ogłoszenie

    23 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Ogłoszenie

    11 kwietnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    06 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Ogłoszenie

    11 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    27 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Ogłoszenie

    27 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    27 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Ogłoszenie

    01 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Ogłoszenie

    01 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Wynik postępowania

    10 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Wynik postępowania

    10 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  40. Ogłoszenie

    13 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    17 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  42. Ogłoszenie

    20 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  43. Ogłoszenie

    24 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  44. Ogłoszenie

    24 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  45. Ogłoszenie

    27 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  46. Wynik postępowania

    01 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  47. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    05 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  48. OgłoszenieBieżące

    06 lipca 2022

  49. Ogłoszenie

    08 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  50. Ogłoszenie

    13 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  51. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    19 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  52. Ogłoszenie

    22 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  53. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    08 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  54. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    12 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  55. Wynik postępowania

    12 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  56. Ogłoszenie

    12 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  57. Ogłoszenie

    17 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  58. Wynik postępowania

    23 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  59. Ogłoszenie

    30 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  60. Ogłoszenie

    31 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  61. Wynik postępowania

    16 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  62. Wynik postępowania

    26 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  63. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    27 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  64. Ogłoszenie

    30 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  65. Wynik postępowania

    03 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 335 zł
Próbka: 51 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 745 zł2 032 288 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 832 543 zł
Źródło próbki
CPV 45100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 745 zł
Mediana
382 335 zł
Górny kwartyl
2 032 288 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert nie został precyzyjnie określony w pobranych danych — zweryfikuj termin bezpośrednio w ogłoszeniu źródłowym.
Miasto Suwałki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Suwałki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.