DOSTAWA PROGRAMÓW DO ANALIZY I SYSTEMU INFORMACJI DLA ŻW
Zamawiający Oddział Zabezpieczenia Żandarmerii Wojskowej (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „DOSTAWA PROGRAMÓW DO ANALIZY I SYSTEMU INFORMACJI DLA ŻW”. Termin składania wniosków minął 17 sierpnia 2026, 10:00.
- Termin składania wniosków
- 17 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 lipca 2026
Termin ofert: 17 sierpnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
28 lipca 2026
Zmienia wersję 493526-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa programów do analizy i systemu informacji dla Żandarmerii Wojskowej, obejmująca trzy zadania: system informacji operacyjnej, program do analizy video oraz program lub platformę do analizy transakcji kryptowalutowych.
- 2
ZakresZamówienie obejmuje 3 części, a część 1 ma wskazany czas trwania 60 miesięcy; całość realizacji w opisie ogólnym podano na 60 dni.
- 3
Zakrespostępowania wyklucza się wykonawców objętych przesłankami z art. 5k rozporządzenia 833/2014, a zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeśli środki na sfinansowanie zamówienia nie zostaną przyznane.
- 4
Zakreskolejnym etapie wykonawcy otrzymują informacje o wymaganiach dla środków dowodowych, projekcie umowy, kryteriach oceny ofert, sposobie obliczenia ceny oraz terminach składania i otwarcia ofert.
Kontekst Atlasu
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 42% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 1,9 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | ODDZIAŁ ZABEZPIECZENIA ŻANDARMERII WOJSKOWEJ |
| REGON | 142380254 |
| Adres | ul. Ostroroga 35, 01-163 WARSZAWA |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | DOSTAWA PROGRAMÓW DO ANALIZY I SYSTEMU INFORMACJI DLA ŻW |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg ograniczony |
| Termin składania wniosków o dopuszczenie | 2026-08-17 10:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli
środki, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
(podstawa art. 257 i 418 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp). 2. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również
Wykonawcę, w stosunku do którego zachodzą okoliczności z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia
31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na
Ukrainie. 3. Informacje szczegółowe dotyczące dokumentów na wykazanie niepodlegania wykluczeniu i spełniania
warunków udziału zawarto w Rozdziale VII INFORMACJI do Wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu - 4.W kolejnym etapie postępowania wraz z zaproszeniem do składania ofert zostaną przekazane Wykonawcom
informacje dot. m.in. wymagań w zakresie przedmiotowych środków dowodowych, projektowanych postanowień
umowy, kryteriów oceny ofert, sposobu obliczenia ceny, terminu składania i otwarcia ofert oraz terminu związania
ofertą. 5. Termin wykonania zamówienia: w terminie do 60 dni od daty podpisania umowy, lecz nie później niż do - 16.11.2026 r.
30 dni od daty prawidłowo wystawionej przez Wykonawcę faktury Vat.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.