Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
429 443 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Tonery do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów
    Wartość umowy
    326 353 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Tusze do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów
    "PRAXIS ŁÓDŹ PILECKA i PETLAK" Sp.J.· ŁÓDŹ
    Wartość umowy
    36 001 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Taśmy, rolki, karty do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów
    Wartość umowy
    4375 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Pojemniki do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów
    "PRAXIS ŁÓDŹ PILECKA i PETLAK" Sp.J.· ŁÓDŹ
    Wartość umowy
    3300 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Developery do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów
    NIXON Piotr ŻAK· GORZÓW WLKP
    Wartość umowy
    34 414 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Bębny do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów
    "PRAXIS ŁÓDŹ PILECKA i PETLAK" Sp.J.· ŁÓDŹ
    Wartość umowy
    25 001 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena55%Gwarancja20%Termin wymiany wadliwego asortymentu5%Standard technologiczny i niezawodność materiałów eksploatacyjnych20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH I FAKSÓW DLA ŻW

Zamawiający Oddział Zabezpieczenia Żandarmerii Wojskowej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH I FAKSÓW DLA ŻW”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 429 443 zł. Złożono 16 ofert.

Zamawiający: Oddział Zabezpieczenia Żandarmerii WojskowejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 3 września 2026
Łączna wartość umów
429 443 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: GOLDEN LINE Sp. z o.o. (części 1, 3); "PRAXIS ŁÓDŹ PILECKA i PETLAK" Sp.J. (części 2, 4, 6); NIXON Piotr ŻAK (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 429 443,19 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ODDZIAŁ ZABEZPIECZENIA ŻANDARMERII WOJSKOWEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142380254

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

OSTROROGA 35

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-163

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ozzw.szp@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ozzw.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ozzw

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


JEDNOSTKA WOJSKOWA

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH I FAKSÓW DLA ŻW

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-057d26c3-2d52-46cb-b96f-016a84dc45fe

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00420273

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00165599/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO URZĄDZEŃ BIUROWYCH

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00314577

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZP/09/OZŻW/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1: Tonery do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów

4.5.3.)Główny kod CPV

30125000-1 - Części i akcesoria do aparatów fotokopiujących

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30125100-2 - Wkłady barwiące

30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów

4.5.5.)Wartość części

420545,44 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2: Tusze do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów

4.5.3.)Główny kod CPV

30125000-1 - Części i akcesoria do aparatów fotokopiujących

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30125100-2 - Wkłady barwiące

4.5.5.)Wartość części

36913,64 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3: Taśmy, rolki, karty do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów

4.5.3.)Główny kod CPV

30125000-1 - Części i akcesoria do aparatów fotokopiujących

4.5.5.)Wartość części

2425,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4: Pojemniki do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów

4.5.3.)Główny kod CPV

30125000-1 - Części i akcesoria do aparatów fotokopiujących

4.5.5.)Wartość części

3471,72 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 5: Developery do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów

4.5.3.)Główny kod CPV

30125000-1 - Części i akcesoria do aparatów fotokopiujących

4.5.5.)Wartość części

36160,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 6: Bębny do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów

4.5.3.)Główny kod CPV

30125000-1 - Części i akcesoria do aparatów fotokopiujących

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30124300-7 - Bębny do maszyn biurowych

4.5.5.)Wartość części

35038,93 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

326352,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

515000,26 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

326352,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GOLDEN LINE Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5170395649, REGON: 381686462

7.3.3)Ulica

ul. Krakowska 150

7.3.4)Miejscowość

RZESZÓW

7.3.5)Kod pocztowy

35-506

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

326352,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

36000,87 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48428,58 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

36000,87 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"PRAXIS ŁÓDŹ PILECKA i PETLAK" Sp.J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7251020624, REGON: 471222721

7.3.3)Ulica

ul. Przędzalniana 35

7.3.4)Miejscowość

ŁÓDŹ

7.3.5)Kod pocztowy

90-035

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

36000,87 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4375,05 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4375,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4375,05 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GOLDEN LINE Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5170395649, REGON: 381686462

7.3.3)Ulica

ul. Krakowska 150

7.3.4)Miejscowość

RZESZÓW

7.3.5)Kod pocztowy

35-506

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4375,05 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3300,09 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4196,76 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3300,09 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"PRAXIS ŁÓDŹ PILECKA i PETLAK" Sp.J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7251020624, REGON: 471222721

7.3.3)Ulica

ul. Przędzalniana 35

7.3.4)Miejscowość

ŁÓDŹ

7.3.5)Kod pocztowy

90-035

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3300,09 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34413,56 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

38000,85 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34413,56 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NIXON Piotr ŻAK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5992807500, REGON: 382814206

7.3.3)Ulica

ul. Wiedeńska 5f lok. 9

7.3.4)Miejscowość

GORZÓW WLKP.

7.3.5)Kod pocztowy

66-400

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34413,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25000,98 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33296,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25000,98 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"PRAXIS ŁÓDŹ PILECKA i PETLAK" Sp.J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7251020624, REGON: 471222721

7.3.3)Ulica

ul. Przędzalniana 35

7.3.4)Miejscowość

ŁÓDŹ

7.3.5)Kod pocztowy

90-035

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25000,98 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30125000-1Części i akcesoria do aparatów foto…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
294 266 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
196 302 zł564 448 zł
Rozstęp międzykwartylowy
368 146 zł
Źródło próbki
CPV 30125· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
196 302 zł
Mediana
294 266 zł
Górny kwartyl
564 448 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Oddział Zabezpieczenia Żandarmerii Wojskowej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 429 443 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30125000-1 (Części i akcesoria do aparatów fotokopiujących). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GOLDEN LINE Sp. z o.o. (RZESZÓW). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.