Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 226 - ul. Chopina w Pruszczu Gdańskim – Etap I
Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) prowadził postępowanie „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 226 - ul. Chopina w Pruszczu Gdańskim – Etap I”. Termin składania ofert minął 17 października 2025, 09:00. Wadium: 700 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 676 558 zł
- Wadium
- 700 000 zł
- Termin składania ofert
- 17 października 2025, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3967, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 lipca 2025
Termin ofert: 2 września 2025 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
28 sierpnia 2025
Nowy termin: 11 września 2025 09:00Zmienia wersję 502588-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
02 września 2025
Nowy termin: 18 września 2025 09:00Zmienia wersję 560527-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
15 września 2025
Nowy termin: 23 września 2025 09:00Zmienia wersję 571173-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 września 2025
Nowy termin: 30 września 2025 09:00Zmienia wersję 602112-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
29 września 2025
Nowy termin: 17 października 2025 09:00Zmienia wersję 610956-2025
- Wynik: wybrano wykonawcę
13 kwietnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 226 (ul. Chopina w Pruszczu Gdańskim), obejmująca m.in. rozbiórkę i budowę mostu, przebudowę drogi, chodników, ścieżki pieszo-rowerowej oraz budowę zatoki autobusowej.
- 2
ZakresWykonawca musi uwzględnić w ofercie koszty utrzymania czasowych objazdów oraz wszelkie koszty związane z pracami na terenie PKP, w tym koszty zamknięć torów i podpisanie umowy z PKP.
- 3
ZakresWykonawca będzie zobowiązany do prowadzenia robót zgodnie z warunkami określonymi w załącznikach formalno-prawnych do Projektu Budowlanego, w tym uzgodnieniami z PKP PLK SA oraz decyzjami środowiskowymi i wodno-prawnymi.
- 4
ZakresKonieczne jest opracowanie i zatwierdzenie Projektu Tymczasowej Organizacji Ruchu z uwzględnieniem warunków Zamawiającego. Zamawiający udostępnia koncepcję, z której Wykonawca może skorzystać.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku |
| Miejscowość | Gdańsk |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 226 - ul. Chopina w Pruszczu Gdańskim – Etap I |
| Główny Kod CPV | 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane |
| Część nr LOT-0001 | Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 226 - ul. Chopina w Pruszczu Gdańskim – Etap I |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wymagane wadium – 700 000,00 zł. Wymagania odnośnie wadium określone zostały w pkt 19 IDW. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
- 690 /660 /630 dni od zawarcia umowy + szacunkowe 20 dni na czynności odbiorowe.
Czas realizacji przedmiotu umowy stanowi dodatkowe kryterium oceny ofert zgodnie z pkt 16 IdW.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.