Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
221 505 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Motobus Sp.z o.o.· Bydgoszcz
    Cena wybranej oferty
    101 753 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Motobus Sp.z o.o.· Bydgoszcz
    Cena wybranej oferty
    119 752 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Dostawa części do silników spalinowych

Zamawiający S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa części do silników spalinowych”, wybierając ofertę wykonawcy Motobus Sp.z o.o. Łączna wartość ofert: 221 505 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: S.A.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 16 lipca 2026
Łączna wartość ofert
221 505 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Motobus Sp.z o.o. (Bydgoszcz).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 221 505,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

POLREGIO S.A.

NIP

5262557278

Adres

ul. Kolejowa 1, 01-217 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa części do silników spalinowych

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

34631000-9 - Części lokomotyw lub taboru kolejowego

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część LOT-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca

Motobus Sp.z o.o., Bydgoszcz (NIP: 5540086166)

Część LOT-0001 – Wartość umowy

101 753 PLN

Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert

3

Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy

2026-06-25+02:00

Część LOT-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca

Motobus Sp.z o.o., Bydgoszcz (NIP: 5540086166)

Część LOT-0002 – Wartość umowy

119 752 PLN

Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy

2026-06-25+02:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34631000-9Części lokomotyw lub taboru kolejow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 221 505 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34631000-9 - Części lokomotyw lub taboru kolejowego. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Motobus Sp.z o.o. (Bydgoszcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.