Dostawa części do silników spalinowych
Zamawiający S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa części do silników spalinowych”. Termin składania ofert minął 1 czerwca 2026, 10:00. Wadium: 2500 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 2500 zł
- Termin składania ofert
- 1 czerwca 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1477, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
30 kwietnia 2026
Termin ofert: 1 czerwca 2026 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
16 lipca 2026
5 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 5 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresOferty częściowe niedozwolone; preferencja dla MŚP (brak dyskryminacji); ryzyko opóźnień dostaw z uwagi na specyfikę części MTU; unikalne wymagania dotyczące kompatybilności z istniejącym taborem.
- 4
RyzykoWadium: 2 500,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | POLREGIO S.A. |
| NIP | 5262557278 |
| Adres | ul. Kolejowa 1, 01-217 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa części do silników spalinowych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34631000-9 - Części lokomotyw lub taboru kolejowego |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca obowiązany jest do wniesienia wadium w kwocie: 3 000,00 zł |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-01 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →