Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-07-03 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Sukcesywna sprzedaż oraz dostawa, montaż, uruchomienie wraz ze skonfigurowaniem i podłączeniem urządzeń parkingowych Lokalnej Automatyki Parkingowej

Zamawiający Polskie Porty Lotnicze S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Sukcesywna sprzedaż oraz dostawa, montaż, uruchomienie wraz ze skonfigurowaniem i…”. Termin składania ofert minął 23 lipca 2026, 10:00. Wadium: 165 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Polskie Porty Lotnicze S.A.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 3 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
165 000 zł
Termin składania ofert
23 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 01.09.2026 – 31.12.2029.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Sukcesywna sprzedaż oraz dostawa, montaż, uruchomienie wraz ze skonfigurowaniem i podłączeniem urządzeń parkingowych Lokalnej Automatyki Parkingowej.

  • 4

    RyzykoWadium: 165 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 10 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 4 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 5 oddalono. Dla skali: 68 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Polskie Porty Lotnicze S.A.

NIP

5250000239

Adres

Polskie Porty Lotnicze S.A., 00-906 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Sukcesywna sprzedaż oraz dostawa, montaż, uruchomienie wraz ze skonfigurowaniem i podłączeniem urządzeń parkingowych Lokalnej Automatyki Parkingowej

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

34996000

Dodatkowe kody CPV

34926000-4 - Sprzęt do kontroli parkingów samochodowych; 48813100-1 - Elektroniczne tablice informacyjne; 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach; 45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania; 45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych; 51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli; 72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

1. Wykonawca obowiązany jest wnieść przed upływem terminu składania ofert wadium w wysokości 165 000,00 PLN (słownie złotych: sto sześćdziesiąt pięć tysięcy 00/100). 2. Wadium może być wnoszone zgodnie z art. 97 ust. 7 Ustawy w: 2.1. Pieniądzu; 2.2. Gwarancjach bankowych; 2.3. Gwarancjach ubezpieczeniowych; 2.4. Poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2) ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz.U. z 2019 r. poz. 310, 836 i 1572) 3. Dokumenty wymienione w pkt. 2.2.-2.4. powyżej muszą być złożone w formie elektronicznej, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę (np. bank, ubezpieczyciel) i złożone wraz z ofertą za pośrednictwem Platformy. 4. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić na rachunek bankowy Zamawiającego: Bank Pekao S.A. nr rachunku: 55 1240 6003 1111 0000 4941 3807 z adnotacją: Wadium w postępowaniu nr 130/PN/ZP/TL/26 o udzielenie zamówienia publicznego pn: „Sukcesywna sprzedaż oraz dostawa, montaż, uruchomienie wraz ze skonfigurowaniem i podłączeniem urządzeń parkingowych Lokalnej Automatyki Parkingowej”. 5. W przypadku wniesienia wadium w pieniądzu za moment wniesienia uznaje się moment uznania rachunku Zamawiającego. Wadium wniesione w pieniądzu Zamawiający przechowuje na rachunku bankowym. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dołączył do oferty dokument wadium wnoszonego w formie poręczenia lub gwarancji. Ze względu na ryzyko związane z czasem trwania okresu rozliczeń międzybankowych Zamawiający zaleca dokonanie przelewu ze stosownym wyprzedzeniem 6. Oferta Wykonawcy, który nie wniesie wadium lub wniesie je w sposób nieprawidłowy lub nie utrzymywał wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złożył wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 Ustawy zostanie odrzucona. 7. Zwrot albo zatrzymanie wadium następować będzie zgodnie z treścią art. 98 Ustawy. 8. Wadium wnoszone w formie poręczenia lub gwarancji, musi obejmować nieodwołalne zobowiązanie podmiotu udzielającego gwarancji lub poręczyciela do bezwarunkowej wypłaty pełnej kwoty wadium na pierwsze żądanie Zamawiającego w przypadkach określonych w art. 98 ust. 6 Ustawy, tj. umożliwiać zatrzymanie wadium przez Zamawiającego wraz z odsetkami, w powyższych przypadkach.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-07-23 10:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Określone w PPU stanowiących załącznik nr 3 do SWZ

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34996000-55
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 23.07.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Polskie Porty Lotnicze S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Tak. Wadium określono na 165 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34996000-5. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.