„Przetworzenie odpadów komunalnych z podziałem na części i opcją”
Zamawiający Eco Pułtusk Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Pułtusk, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Przetworzenie odpadów komunalnych z podziałem na części i opcją”. Termin składania ofert minął 11 lipca 2025, 10:00. Wadium: 50 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 11 lipca 2025, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
26 czerwca 2025
Termin ofert: 11 lipca 2025 10:00 - Wynik: wybrano wykonawców
10 września 2025
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przetworzenie (odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów komunalnych dostarczonych przez Zamawiającego, podzielone na 5 części (LOT-ów) według kodów odpadów: 20 03 01, 15 01 06, 20 02 01, 20 03 07 oraz odpadów budowlanych.
- 2
RyzykoPrzed przystąpieniem do składania oferty, należy szczegółowo zapoznać się z SWZ, aby ocenić ryzyka i specyficzne warunki przetargu, w tym potencjalne kary umowne.
- 3
ZakresSzczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia, w tym terminy, są zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), której treść należy dokładnie przeanalizować.
- 4
ZakresZamawiający nie ujawnia szacunkowej wartości zamówienia, co może wpływać na strategię cenową oferentów.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Eco Pułtusk Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| Miejscowość | Pułtusk |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | „Przetworzenie odpadów komunalnych z podziałem na części i opcją” |
| Główny Kod CPV | 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami |
| Część nr LOT-0001 | Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 |
| Część nr LOT-0002 | Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 15 01 06 |
| Część nr LOT-0003 | Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 02 01 |
| Część nr LOT-0004 | Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 07 |
| Część nr LOT-0005 | Przetworzenie odpadów komunalnych o kodach 17 09 04, 17 01 07, 17 01 01 |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 50000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
czynności związane z obsługą maszyn i urządzeń do przetwarzania odpadów o kodzie – 20 03 01 część 1.
czynności związane z obsługą maszyn i urządzeń do przetwarzania odpadów o kodzie – 15 01 06 część 1I.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →